Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zelów – miasto należące do powiatu bełchatowskiego, województwa łódzkiego, mieszka tu 7871 mieszkańców. Przez Zelów przebiega jedna droga wojewódzka – numer 484 (Buczek – Zelów – BełchatówKamieńsk).

Nazwa miasta dawniej brzmiała Żelów, jest to nazwa dzierżawcza i pochodzi od nazwy Żel, a ta zaś od imienia Żelisław, który prawdopodobnie był założycielem osady. Po raz pierwszy nazwa miasta w dokumentach wymieniana jest w 1402 roku. Początkowo wieś szlachecka o nazwie Szelyów, jej mieszkańcy trudnili się głównie rolnictwem i hodowlą. Zelów do dziś jest najsilniejszym ośrodkiem w Polsce z mniejszością czeską, która w 1802 roku zakupiła te ziemie. Prawa miejskie zostały nadane miastu w 1957 roku.

Przez Zelów biegnie droga wojewódzka nr 484 Buczek-Kamieńsk, jak podaje bełchatowski wydział komunikacji, najczęściej po drogach powiatu poruszają się samochody z silnikiem diesla, jest tak za sprawą niższej ceny oleju napędowego oraz dłuższej żywotności silnika. Jednak większe zaawansowanie techniczne tych silników i ich osprzętu spowodowało, że budżet wielu kierowców został mocno nadszarpnięty. Taki element jak filtr cząstek stałych po przejechaniu ok. 200 tys. km zapycha się, wielu kierowców nie ma świadomości, że możliwe jest jego zregenerowanie więc wymienia element na nowy, cena, jaką musi zapłacić to zazwyczaj kilka tysięcy złotych. Wiele warsztatów również w województwie łódzkim oferuje płukanie filtrów FAP, czyszczenie filtrów DPF czy wspomniana już regenerację filtra DPF/FAP. Cennik takich usług dla miasta Zelów podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zelowie 320
Regeneracja filtra FAP w Zelowie 320
Mycie katalizatora w Zelowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Zelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zelowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zelowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Zelowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Zelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zelowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Zelowa do regeneracji i czyszczenia

Z Zelowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zelów Osiedle Piastów Świętej Anny ZEL01N 51.465950/19.218929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer