Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Czempiń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Czempiniem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czempiń to położone w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać należy wśród jezior Pojezierza Poznańskiego. Czempiń leży w powiecie kościańskim, a na mapach znaleźć go można już od 1399 roku, kiedy otrzymał pełne prawa miejskie. Nazwa liczącego sobie obecnie niewiele ponad 5300 mieszkańców Czempinia pojawiła się około 1403 roku, a jako oficjalną nazwę miasta zaakceptowano ją w 1469 roku. Miasto nie było wolne od trosk, mimo że świetnie się rozwijało. Co jakoś czas miasto nawiedzał kataklizm, a to pożar, a to zaraza.

Od XVIII wieku trwa intensywny rozwój przemysłu, powstają cechy i zakłady produkcyjne. W Czempiniu zachowały się zabytki w postaci kościoła pw. Świętego Michała Archanioła, barokowo-klasycystycznej kaplicy i oczywiście barokowego pałacu Szołdrskich. Dojazd do Czempinia zapewniają drogi wojewódzkie numer 310 (Głuchowo – CzempińŚrem), 311 (KawęczynCzempiń) oraz droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy – Bydgoszcz – Gniezno – Poznań – Leszno – Wrocław – StrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka).

Czempiń na wspomnianych trasach często jest zaledwie atrakcją turystyczną, jednak niewiele osób wie, że z Czempinia można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Przywrócenie sprawności filtrów i katalizatorów to zadanie trudne i czasochłonne, jednak możliwe, więc zebraliśmy z Czempinia najniższe ceny za usługi naprawy i czyszczenia filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Czempiniem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Czempiniem 320
Regeneracja filtra FAP w Czempiniem 320
Mycie katalizatora w Czempiniem 320
Płukanie katalizatora SCR w Czempiniem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Czempiniem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Czempiniem 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Czempiniem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Czempiniem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Czempiniem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Czempiniem i wygodnie wyślij filtr DPF z Czempinia do regeneracji i czyszczenia

Z Czempinia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czempiń Glinki Kościańskie Przedmieście CZM410 52.142929/16.755270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer