Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bolków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bolkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 1.30

Bolków to położone w województwie dolnośląskim niewielkie miasto, którego powierzchnia rozpościera się nad Nysą Szaloną. Bolkowa szukać należy w granicach powiatu jaworskiego, na mapach powstałych po 1276, bo od wtedy miasto pochwalić się może prawami miejskimi. Istnienie osady Bolkenhain, czyli późniejszego Bolkowa udowodnione jest na długo przed uzyskaniem przez niego praw miejskich, a pierwsze wzmianki pochodzą z 1108 roku. Bolków obecni liczy sobie ponad 4900 mieszkańców.

Najlepsze czasy, choć żal to przyznać, Bolków ma za sobą, a do zubożenia prężnie rozwijającego się miasta przyczyniła się głównie wojenna zawierucha, która nie szczędziła przykrości miastu i mieszkańcom Bolkowa przez wieki. Rozwój przemysłu włókienniczego pozwolił w XIX wieku miastu podnieść się nieco, jednak wraz z XX wiekiem znów nastał czas wojen. Obecnie Bolków pełni głównie funkcję atrakcji turystycznej, ponieważ udało się uratować sporo zabytków, w tym kaplice, kościoły, zamek w Bolkowie, a także domy i cmentarze.

Przez Bolków biegną rogi krajowe numer 3 (ŚwinoujścieNowa SólLubinLegnicaBolkówJelenia Góra – Jakuszyce) i numer 5 (Nowe Marzy – Bydgoszcz – Gniezno – Poznań – Leszno – Wrocław – StrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka). Dzięki podobnie intensywnie uczęszczanym trasom na brak zajęcia w Bolkowie nie narzekają warsztaty zajmujące się czyszczeniem i naprawą filtrów DPF FAP i katalizatorów. Ceny za usługi regeneracji w Bolkowie zebraliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bolkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bolkowie 320
Regeneracja filtra FAP w Bolkowie 320
Mycie katalizatora w Bolkowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bolkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bolkowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bolkowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Bolkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bolkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bolkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bolkowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Bolkowa do regeneracji i czyszczenia

Z Bolkowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolków Jeleniogórska BLK01G 50.924740/16.099920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer