Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Hino Motors

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Hino Motors

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim warsztacie jest dostępna usługa poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych dla pojazdów z koncernu Hino Motors?

Uszkodzone filtry można naprawić w autoryzowanych serwisach. Jest to bardzo komfortowa możliwość, gdyż do serwisu filtr DPF można przywieźć osobiście lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja czyszczenia filtrów DPF z pojazdów z logo Hino Motors w profesjonalnym warsztacie?

W naszym zakładzie w celu wykonania remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Hino Motors pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich zaliczają się:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do warsztatu osobiście albo dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Skierowanie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek z koncernu Hino Motors do firmy, gdzie endoskopowo weryfikowany jest wkład.
 • W sytuacji, gdy stan filtra FAP kwalifikuje go do czyszczenia na specjalistycznych maszynach, filtr trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Realizacja powtórnych kontroli na umytych i osuszonych filtrach DPF z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Hino Motors.
 • Wydruk dokumentacji informujących kondycji filtrów cząstek stałych po regeneracji oraz przekazanie naprawionych części do rąk zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi oczyszczania filtrów DPF dla osobówek produkcji Hino Motors zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata wiążąca się z usługą oczyszczania filtrów FAP dla pojazdów marki Hino Motors okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtr cząstek stałych samochodów marki Hino Motors, aby w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona procedura oczyszczania?

W warsztacie naprawy filtrów DPF i FAP udostępniamy klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtr FAP można samemu przywieźć do serwisu lub umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry FAP z osobówek produkcji Hino Motors można poddawać naprawie filtrów DPF?

W praktyce wszystkie filtry FAP mogą być poddane oczyszczaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów ciężarowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych.

Jakie można wymienić objawy awarii filtrów cząstek stałych w samochodach z logo Hino Motors oraz wskazują na to, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania regeneracji filtrów DPF i FAP?

Klasyczne sygnały uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach marki Hino Motors to:
 • wzrost poboru paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • spadek mocy.

Co świadczy o tym, że warto zrealizować renowację filtrów DPF z aut produkcji Hino Motors w fachowym serwisie?

Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów cząstek stałych w samochodach z logo Hino Motors, dlatego, że:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Hino to japoński producent samochodów ciężarowych, który na początku swojej działalności jak wiele firm, z których powstały później znane marki na rynku motoryzacyjnym na świecie zajmował się produkcją silników. Dzięki porozumieniu z inną firmą, a następnie dzięki współpracy z firmą Renault powstała w latach 50 ubiegłego wieku pierwsza ciężka maszyna, a mianowicie wywrotka o masie 13,5 tony, która błyskawicznie dorobiła się mniejszego kolegi (zajęło to około 13 lat) – Hino Rangera. Jeden z niewielu oferowanych przez Hino samochodów osobowych, Contessa powstał we włoskim biurze projektowym, największego projektanta samochodów XX wieku Giovanniego Michelotti. Sukces o tyle spektakularny co niespodziewany znalazł swoje potwierdzenie w wynikach rajdu Paryż-Dakar z 1997 roku, gdzie ciężarówki Hino zajmowały 3 pierwsze miejsca w swojej klasie.
Jednak aby dostać się na rynek europejski lub amerykański trzeba spełniać odpowiednio rygorystyczne normy emisji spalin, a tym z kolei zajmuje się filtr cząstek stałych. Jest on obecny w układzie wydechowym każdego niemal samochodu ciężarowego. Wiele uważa filtry DPF za niepotrzebne, lecz niestety taka jest teraz cena czystego środowiska. Na szczęście DPF poddaje się regeneracji, ponieważ wymiana jest bardzo kosztowna.

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Hino na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach marki Hino Motors

 

Katalog Hino Motors filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Hino Motors oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors 398
Regeneracja filtra FAP Hino Motors 398
Mycie katalizatora Hino Motors 398
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors 398
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors 398
Mycie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Daniel
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Jeśli nie zregeneruje się filtra DPF / FAP, może to prowadzić do jego zatkania i awarii, co może mieć negatywny wpływ na sprawność silnika i emisję szkodliwych substancji do atmosfery. W konsekwencji może to prowadzić do wyższych kosztów naprawy i większego zużycia paliwa. W niektórych przypadkach może być konieczna wymiana całego filtra, co jest kosztowne i może wprowadzać dodatkowe opóźnienia w użytkowaniu samochodu.
Andrzej
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Super, że taka firma z takim doświadczeniem zajmuje się też ciężarowymi autami i w tym też marką Hino.