Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Hino Motors -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Hino to japoński producent samochodów ciężarowych, który na początku swojej działalności jak wiele firm, z których powstały później znane marki na rynku motoryzacyjnym na świecie zajmował się produkcją silników. Dzięki porozumieniu z inną firmą, a następnie dzięki współpracy z firmą Renault powstała w latach 50 ubiegłego wieku pierwsza ciężka maszyna, a mianowicie wywrotka o masie 13,5 tony, która błyskawicznie dorobiła się mniejszego kolegi (zajęło to około 13 lat) – Hino Rangera. Jeden z niewielu oferowanych przez Hino samochodów osobowych, Contessa powstał we włoskim biurze projektowym, największego projektanta samochodów XX wieku Giovanniego Michelotti. Sukces o tyle spektakularny co niespodziewany znalazł swoje potwierdzenie w wynikach rajdu Paryż-Dakar z 1997 roku, gdzie ciężarówki Hino zajmowały 3 pierwsze miejsca w swojej klasie.
Jednak aby dostać się na rynek europejski lub amerykański trzeba spełniać odpowiednio rygorystyczne normy emisji spalin, a tym z kolei zajmuje się filtr cząstek stałych. Jest on obecny w układzie wydechowym każdego niemal samochodu ciężarowego. Wiele uważa filtry DPF za niepotrzebne, lecz niestety taka jest teraz cena czystego środowiska. Na szczęście DPF poddaje się regeneracji, ponieważ wymiana jest bardzo kosztowna.

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Hino na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach marki Hino Motors

 

Katalog Hino Motors filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Hino Motors oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors 320
Mycie katalizatora Hino Motors 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors 320
Mycie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Hino Motors

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer