Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Jaguar -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Modele samochodu Jaguar:

   Kiedy w 1922 roku Sir William Lyons założył swoją firmę, zajmującą się produkcją wózków motocyklowych, nie spodziewał się chyba, że Swallow, a następnie Jaguar Cars, stanie się synonimem luksusu i dobrobytu nawet na bogatych Wyspach Brytyjskich. Nazwa Jaguar przyjęła się dopiero po wojnie, gdy Swallow Sidecar, w skrócie SS Cars, nie znalazło uznania wśród pamiętliwych Brytyjczyków. Podobny los czekał zresztą Opla, który do dziś na wyspach dostępny jest jako Vauxhall, ponieważ Opel zbytnio kojarzył się z okrucieństwami II Wojny Światowej (Oplami jeździli oficerowie Gestapo).

   Jaguar natomiast, po tak zwanym rebrandingu, zyskał sobie uznanie i aprobatę lokalnych odbiorców. Kolejne edycje i wypuszczane modele stawały się coraz bardziej ekskluzywne i coraz bardziej sportowe. Opieka Leylanda nad Jaguarem skutkuje pierwszym ekskluzywnym modelem XJ6. Jaguar przechodzi następnie z rąk do rąk, zachowując jednak swój wyjątkowy, ekskluzywny charakter. Po krótkiej, nieudanej zresztą przygodzie z Formułą 1, Ford, przedostatni właściciel Jaguara sprzedaje prawa do marki indyjskiemu gigantowi Tata Motors.

   Obecnie realizacja postanowień europejskich norm emisji spalin możliwa jest jedynie dzięki technologii, jaką Tata zakupiło razem z prawami do samochodów marki Jaguar oraz instalacji filtra DPF. Oczywiście cena samochodów z filtrami cząstek stałych jest wyższa od analogicznych modeli bez wspomnianego filtra, jednak obecnie jest to jedyny sposób na uzyskanie emisji cząstek stałych na poziomie dopuszczającym samochód do obrotu na drogach publicznych.

 

Katalizator z samochodu marki Jaguar na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie katalizatorów w samochodach marki Jaguar

 

Katalog Jaguar filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Jaguar oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena
Jaguar XF 2.7D AJD 06/04-10/07 C2S44453; 262096; JG.003.F BM11055; BM11055P (SiC);
Jaguar XF 3.0 3/2009- JMJ1117 C2Z4809;

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar 320
Mycie katalizatora Jaguar 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar 320
Mycie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Jaguar

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer