Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Józefów nad Wisłą

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Józefowie nad Wisłą

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W drodze przez Józefów nad Wisłą twój filtr cząstek stałych uległ awarii i potrzebuje regeneracji lub wymiany na nowy? W takim razie warto zainteresować się ofertą specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych w Józefowie nad Wisłą, który regeneracją filtrów DPF i FAP i innych podzespołów do diesli zajmuje się od lat i używa do tego specjalistycznych maszyn.


Czy w Józefowie nad Wisłą można zregenerować zapchany filtr DPF/FAP?

Jeśli chodzi o miasto Józefów nad Wisłą, to jest ono położone w województwie lubelskim, w powiecie opolskim, w gminie Józefów nad Wisłą, której miasto jest siedzibą. Powierzchnia miasta Józefów nad Wisłą to około 3,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 960 osób. Józefów nad Wisłą został założony w roku 1687 przez Andrzeja Potockiego i wtedy też uzyskał prawa miejskie, które niestety utracił w roku 1870 i na powrót odzyskał dopiero w roku 2018. Wśród zabytków Józefowa nad Wisłą wymienić można miejsca takie jak: kościół pod wezwaniem Bożego Ciała wybudowany w roku 1730 w stylu barokowym, dzwonnicę kościelną z 1787 roku oraz klasztor bernardynów wybudowany w 1730 roku w stylu barkowym.

Przez miasto Józefów nad Wisłą przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka numer 824 (Annopol → Józefów → Opole LubelskiePuławy → Żyrzyn) oraz wojewódzka numer 825 (Kamień → Kolczyn).

Problem zapchanego filtra cząstek stałych dotyka również mieszkańców Józefowa nad Wisłą, dlatego też właśnie w mieście powstał specjalistyczny serwis regeneracji filtrów cząstek stałych z najnowocześniejszymi maszynami wodnymi do tego przeznaczonymi. W ofercie serwisu w Józefowie nad Wisłą znaleźć można usługi takie jak: czyszczenie i regeneracja, a także demontaż i montaż filtra. Cennik dla klientów serwisu w Józefowie nad Wisłą wraz z kosztami za regenerację filtra i roczną gwarancję bez limitu kilometrów znajduje się w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Józefowie nad Wisłą

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Józefowie nad Wisłą 320
Regeneracja filtra FAP w Józefowie nad Wisłą 320
Mycie katalizatora w Józefowie nad Wisłą 320
Płukanie katalizatora SCR w Józefowie nad Wisłą 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Józefowie nad Wisłą 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Józefowie nad Wisłą 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Józefowie nad Wisłą 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Józefowie nad Wisłą 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Józefowie nad Wisłą

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer