Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krynica-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krynicy-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Krynica-Zdrój – miasto z terenu powiatu nowosądeckiego, województwa małopolskiego, położone w Beskidzie Sądeckim. Mieszka tu 11 361 mieszkańców.

Dawniej wieś, założona w 1547 roku. W 1793 roku po raz pierwszy odkryto tu źródła wody mineralnej i założono zdrojowisko, dzięki któremu nastąpił gwałtowny rozwój miasta. Obecnie Krynica-Zdrój jest jednym z większych ośrodków uzdrowiskowo-sanatoryjnych w Polsce. Leczone tu są choroby układu moczowego, trawiennego, układu krążenia czy przemiany materii.

W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 981 Zborowice – Grybów – Krzyżówka – Krynica-Zdrój oraz nr 971 Piwniczna-ZdrójMuszyna – Krynica-Zdrój.

Włodarze Krynicy-Zdrój bardzo dbają o czyste i niezanieczyszczone miasto, starając się wprowadzać nowatorskie rozwiązania, wszystko po to, aby zachować naturalny, zdrowy charakter miejscowości. Wiele polskich miast zmaga się od wielu lat z poważnym problemem, jakim jest smog. Główną przyczyną jego powstawania jest kiepska jakość opału, ale również transport, a zwłaszcza samochody z silnikiem diesla. Poprawie jakości dymu spalinowego oraz znacznemu ograniczeniu szkodliwej emisji ma służyć filtr cząstek stałych. W najbliższych latach do zadań policji również w Krynicy Zdrój, należało będzie sprawdzenie, podczas zwykłej kontroli drogowej, poziomu emisji spalin wydobywających się z naszego samochodu. Cennik usług dedykowanych filtrom DPF/FAP z warsztatu w Krynicy-Zdrój podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krynicy-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krynicy-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Krynicy-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Krynicy-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Krynicy-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krynicy-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krynicy-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Krynicy-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Krynicy-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krynicy-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krynicy-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Krynicy-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Krynicy-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krynica-Zdrój Czarny Most Władysława Reymonta KZD01A 49.400150/20.954990 Wyszukaj
Krynica-Zdrój Gumienko Rynek MSN01G 49.355560/20.897100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer