Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łabiszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łabiszynem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Łabiszyn – miasto z terenu powiatu żnińskiego, województwa kujawsko-pomorskiego, położone na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Mieszka tu 4421 mieszkańców.

Około XIII wieku, czyli wczesnym średniowieczu na tych terenach istniał gród należący do rycerzy, w 1247 roku pisze się o Dezyderym z Łobiszyna – przypuszczalnym właścicielu osady. Prawa miejskie zostały miastu nadane w 1369 roku, ponownie w 1678 roku. Nazwa miasta pochodzi prawdopodobnie od księcia Łabiszy.

Obecnie Łabiszyn jest regionalnym centrum przemysłu chemicznego, spożywczego, elektronicznego i meblowego. Jest również ważnym ośrodkiem komunikacyjnym, łączą się tu droga wojewódzka nr 253 (Łabiszyn – Murczyn), nr 254 (Brzoza – Łabiszyn – BarcinMogilno – Wylatowo) oraz nr 246 (Paterek – Szubin – Łabiszyn – Złotniki Kujawskie – Gniewkowo – Dąbrowa Biskupia).

W ostatnich latach, gdy usuwanie filtrów cząstek stałych z samochodów z silnikiem diesla zostało prawnie zakazane, alternatywą dla kierowców stały się usługi regeneracji filtra DPF/FAP i katalizatorów. Wymiana takiego elementu na nowy to duży koszt dla kierowcy, a usługa czyszczenia filtra jest znacznie tańsza i 100% bezpieczna, a do tego skuteczna.

Jednymi z najpopularniejszych usług w Łabiszynie są: naprawa filtrów cząstek stałych, regeneracja katalizatorów i czyszczenie filtra FAP, związane ściśle z branżą motoryzacyjną.

Cennik usług dla miasta Łabiszyn podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łabiszynem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łabiszynem 320
Regeneracja filtra FAP w Łabiszynem 320
Mycie katalizatora w Łabiszynem 320
Płukanie katalizatora SCR w Łabiszynem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łabiszynem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łabiszynem 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Łabiszynem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Łabiszynem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łabiszynem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łabiszynem i wygodnie wyślij filtr DPF z Łabiszyna do regeneracji i czyszczenia

Z Łabiszyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łabiszyn Stary Łabiszyn Plac 1000-lecia LAB01N 52.951462/17.919270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer