Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Barcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Barcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Barcin – miasto z terenu powiatu żnińskiego, województwa kujawsko-pomorskiego, położone nad Notecią, w odległości 35 km od Bydgoszczy, 50 km od Torunia i 103 km od Poznania. Mieszka tu 7609 mieszkańców. Lokalny ośrodek usługowy z rozwiniętym najbardziej przemysłem materiałów budowlanych. Położony przy linii kolejowej Inowrocław-Wągrowiec, również przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 254 (Brzoza – ŁabiszynBarcinMogilno – Wylatowo) z nr 251 (Kaliska – Damasławek – Żnin – Barcin – PakośćInowrocław).

Wieś powstała w XII wieku, po raz pierwszy wspomina się o niej w roku 1390, natomiast prawa miejskie uzyskała w 1541 roku. Znaczny rozwój miasta nastąpił dopiero w 1969 roku, kiedy utworzono Kombinat Cementowo-Wapienny w Bielawach, dzięki niemu powstało wiele nowych budynków publicznych, osiedli mieszkaniowych.

Barcin to głównie tereny rolniczo-przemysłowe, największym zakładem w mieście jest producent cementu i wapnia, który zatrudnia znaczną część mieszkańców miasta.

W mieście równie dużą popularnością cieszy się branża motoryzacyjna, działa tu kilka warsztatów samochodowych oraz autoryzowany serwis regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. W Barcinie więc można naprawić filtr DPF, zregenerować katalizator, wypalić DPF-a oraz wyczyścić filtr FAP. Cennik takich usług podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Barcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Barcinie 320
Regeneracja filtra FAP w Barcinie 320
Mycie katalizatora w Barcinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Barcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Barcinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Barcinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Barcinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Barcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Barcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Barcinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Barcina do regeneracji i czyszczenia

Z Barcina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barcin Rydzek 4 Stycznia BCN02N 52.858421/17.943140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer