Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Myszyniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Myszyńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Myszyniec to leżące w powiecie ostrołęckim, w województwie mazowieckim miasteczko, które znaleźć można w pobliżu Jeziora Rozoga. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Myszyńca pochodzą z 1650 roku, kiedy to osada została założona przez jezuitów. Prawa miejskie nadano miastu w 1798 roku, czyli już po ostatnim rozbiorze Polski. Obecnie w Myszyńcu mieszka niemal 3400 osób. Wśród zabytków, jakie można znaleźć na terenie Myszyńca, wymienić należy drewniane chałupy z XIX wieku, pomnik bitwy pod Kopańskim Mostem, a wśród atrakcji turystycznych na pewno pomnik powstańców styczniowych oraz Kurpiowskie Miodobranie, cykliczną imprezę organizowaną na koniec sierpnia.

Przez miasto biegną ważne szlaki komunikacyjne w tym droga wojewódzka numer 614 (Myszyniec – Krukowo – Chorzele), 645 (ŁomżaNowogród – Dęby – Myszyniec) oraz krajowa droga numer 53 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońkiBiałystok – Bobrowniki). Warto w tym miejscu nadmienić, że przyciągające co roku ponad 15 tysięcy ludzi Miodobranie, obecność drogi krajowej i dróg wojewódzkich, sprawiają, że Myszyniec jako węzeł komunikacyjny gości bardzo wielu turystów i przyjezdnych. Dlatego też z Myszyńca można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory. Ceny z Myszyńca za usługi czyszczenia i płukania DPF FAP i SCR ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Myszyńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Myszyńcu 320
Regeneracja filtra FAP w Myszyńcu 320
Mycie katalizatora w Myszyńcu 320
Płukanie katalizatora SCR w Myszyńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Myszyńcu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Myszyńcu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Myszyńcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Myszyńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Myszyńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Myszyńcu i wygodnie wyślij filtr DPF z Myszyńca do regeneracji i czyszczenia

Z Myszyńca filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Myszyniec Kazimierza Stefanowicza MSZ01A 53.375450/21.357660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer