Regeneracja filtrów DPF i FAP - Mazowieckie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jak przystało na województwo stołeczne, jest jednocześnie najliczniejsze pod względem liczby ludności, jak i największe pod względem terytorium. Województwo mazowieckie, perła w koronie Polski, siedziba władz kraju i województwa, najprężniej rozwijający się fragment naszego kraju, już wkrótce najprawdopodobniej wyśnione polskie Megalopolis, po przyłączeniu okolicznych wsi. Centrum naszego kraju, przemysłowo logistyczne, naukowo-kulturowe, wiec nie może być inaczej, również centrum motoryzacyjne. W Warszawie, okolicznych powiatach, a także w całym województwie jeździ najwięcej samochodów ze wszystkich województw naszej pięknej Polski. Lwia większość tych pojazdów to samochody użytkowe, służbowe, dostawcze (mniej chętnie rejestrowane są samochody osobowe, najprawdopodobniej z racji stosunkowo wysokich podatków), więc najczęstszym widokiem na ulicach województwa mazowieckiego są silniki diesla. Nad zaletami silników wysokoprężnych można rozwodzić się długo, znacznie łatwiej wymienić ich wady, których jest naprawdę niewiele. Niestety konieczność uzyskania odpowiednich pułapów emisji spalin związana jest z uzupełnieniem konstrukcji samochodów z silnikiem wysokoprężnym o dodatkowe elementy takie jak filtr DPF czy katalizator. Efektem jest, niestety, konieczność okresowego doglądania tych elementów, a niekiedy również ich regeneracji. Biorąc pod uwagę fakt, że cena regeneracji takiego filtra FAP albo DPF jest zazwyczaj od kilku do kilkunastu razy mniejsza, niż wymiana na nowy, stanowi to rozsądną alternatywę dla wszystkich zmagających się z problemem w województwie mazowieckim. Regeneracja filtra DPF teraz to tylko jeden telefon i problem zostanie rozwiązany.

 

 

Filtr DPF FAP, katalizator w województwie mazowieckim, po czyszczeniu, regeneracji, naprawie.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo mazowieckie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mazowieckie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Mazowieckie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Mazowieckie 398
Mycie katalizatora województwo Mazowieckie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Mazowieckie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Mazowieckie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Mazowieckie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora województwo Mazowieckie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF województwo Mazowieckie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Mazowieckie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer