Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Białystok

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Białystoku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Niemal 300 tysięcy mieszkańców Białegostoku codziennie wykorzystuje ponad 100 tysięcy samochodów dziennie, czy to do pracy, czy do prozaicznego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Spory odsetek tych samochodów to samochody z silnikiem diesla. Mimo medialnej nagonki na "brudne" diesle, silniki te wciąż cieszą się popularnością. Głównie ze względu na swoją ergonomię i żywotność, należy jednak pamiętać, że silniki diesla mają swoje kaprysy, najczęściej w postaci zużywającego się osprzętu, zapchany filtr cząstek stałych DPF albo katalizator do regeneracji to niestety dosyć popularne usterki pojawiające się podczas eksploatacji silnika wysokoprężnego. W Białymstoku, wśród 28 dzielnic znaleźć można nawet 168 warsztatów, które świadczą różne usługi związane z silnikami diesla, na przykład regeneracja DPF lub czyszczenie FAP. Przeszukaj Dojlidy, Bojary, Wygodę, Piaski, Bema i wiele innych osiedli dzięki naszemu systemowi wyszukiwania mechaników. Na bocznym panelu wybierz dzielnicę i usługę, i nie przepłacaj za regenerację katalizatora. Teraz wystarczy wykonać jeden telefon, a nie trzeba dzwonić do wszystkich. Skorzystaj z naszego serwisu i zamów czyszczenie filtra cząstek stałych.


Katalizator utleniający w samochodzie marki FIAT
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Białystok

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Białystoku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Białystoku 398
Regeneracja filtra FAP w Białystoku 398
Mycie katalizatora w Białystoku 398
Płukanie katalizatora SCR w Białystoku 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Białystoku 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Białystoku 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Białystoku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Białystoku 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer