Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nowe jest położonym w województwie kujawsko-pomorskim miastem, które liczy sobie niemal dokładnie 6100 mieszkańców. Nowego należy szukać w powiecie świeckim, na wysokim brzegu Wisły. Pierwsze informacje na temat istnienia Nowego Grodu pojawiły się na długo przed 1280 rokiem, natomiast prawa miejskie nadawano miastu dwukrotnie w 1280 i w 1350 roku.

Miasto Nowe miało świetnie przygotowane fortyfikacje, na które składało się, przeszło kilometr murów, 16 wież, fosa i położenie na brzegu rzeki. Do dziś forma Starego Miasta zachowała niemal niezmienioną formę, a wśród zabytków znaleźć można zarówno fortyfikacje obronne, jak i owalne stare miasto z kwadratowym rynkiem (przenikające się formy wczesnego i późnego średniowiecza). Przez miasto biegną drogi krajowe i wojewódzkie, w tym droga wojewódzka numer 377 (Nowe – Twarda Góra – Pieniążkowo) oraz droga krajowa numer 91 (Gdańsk – Pruszcz Gdański – Rusocin – TczewGniew – Warlubie – ŚwiecieChełmno – Toruń – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomsko – Kłomnice – Częstochowa).

Ponadto warto zaznaczyć, że w Nowym można wysłać do regeneracji najpopularniejsze elementy sprawiające problem w samochodach z silnikiem diesla, czyli filtry DPF FAP i katalizatory. Ponieważ są to elementy eksploatacyjne, usterki nie dziwią, jednak cena jaką trzeba zapłacić za wymianę filtra DPF na nowy, jest kilkukrotnie wyższa niż cena regeneracji podzespołu. Dlatego poniżej zebraliśmy z Nowego najniższe ceny za regenerację, naprawę i czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym 320
Regeneracja filtra FAP w Nowym 320
Mycie katalizatora w Nowym 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowym 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Nowym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Nowym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nowym i wygodnie wyślij filtr DPF z Nowego do regeneracji i czyszczenia

Z Nowego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Generała Komierowskiego NOE01N 51.690472/15.732600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer