Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Płoty

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Płotach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Płoty to położone w województwie zachodniopomorskim miasto, którego szukać należy nad rzeką Regą i wpadającą do niej Potuliną. Znaleźć Płoty można w powiecie gryfickim, na Równinie Gryfickiej, już od 1277 roku, kiedy miasto otrzymało prawa miejskie. Obecnie miasto zamieszkuje niemal równo 4000 osób, dla porównania w 1638 roku miasto Płoty liczyło sobie 480 mieszkańców, a przynajmniej aż do zarazy, która obniżyła populację miasta o połowę.

Ponieważ typowe dla miast o tak wielowiekowej tradycji jest posiadanie zabytków, nie inaczej jest w przypadku Płotów, gdzie znaleźć można prawdziwe nadbałtyckie perły, a mowa oczywiście o perłach architektury. W Płotach można podziwiać Stary i Nowy Zamek, Kościół Przemienienia Pańskiego, park miejski, budynek dawnej poczty, budynek dawnej szkoły i brama wjazdowa do zamku wraz z kompleksem budynków mieszkalnych. Warto zaznaczyć, że miasto Płoty jest istotnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ krzyżują się tu drogi wojewódzkie numer 109 (Mrzeżyno – TrzebiatówGryfice – Płoty) i 152 (Płoty – ReskoŚwidwin – Buślary) oraz droga krajowa numer 6 (GoleniówPłotyKoszalinLęborkReda – Gdynia).

Dzięki tym trasom do Płotów można dotrzeć w zasadzie ze wszystkich stron świata, co sprawia, że zabytki są podziwiane przez turystów, a niesprawne samochody przez lokalnych mieszkańców. Z tego też powodu warto nadmienić, że z Płotów można oddać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory ceny za usługi czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR zebrano z Płotów poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Płotach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Płotach 320
Regeneracja filtra FAP w Płotach 320
Mycie katalizatora w Płotach 320
Płukanie katalizatora SCR w Płotach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Płotach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Płotach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Płotach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Płotach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Płotach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Płotach i wygodnie wyślij filtr DPF z Płotów do regeneracji i czyszczenia

Z Płotów filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Płoty Grunwaldzka PLT01A 53.805550/15.265400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer