Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gryfice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gryficach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gryfice to położone w województwie zachodniopomorskim miasto, które jest stolicą powiatu gryfickiego. Miasto Gryfice liczy sobie 16,8 tysiąca mieszkańców i leży nad rzeką Regą, a oddalone jest od wybrzeża Morza Bałtyckiego o nieco ponad 22 kilometry.

Początki bytności człowieka na tych terenach datowane są na epokę kamienną, natomiast miasto założone było jeszcze w czasach przedchrześcijańskich, natomiast prawami miejskimi Gryfice szczycą się od 1262 roku. Historia nie szczędziła Gryficom trudnych okresów, ponieważ miasto nawiedzały epidemie i pożary, które w skutkach były tak tragiczne, że wspominano je później przez dziesiątki lat (Święto Ognia w Gryficach). W bezpośredniej bliskości Gryfic biegnie droga krajowa numer 6 (Szczecin – Gryfice – Gdańsk) oraz trzy drogi wojewódzkie numer 105 (Świerzno – Gryfice – Rzesznikowo), DW numer 109 (Mrzeżyno – Gryfice – Płoty) oraz DW numer 110 (Lędzin – Gryfice).

Dzięki podobnie rozwiniętej infrastrukturze drogowej Gryfice są często odwiedzanym punkcie na trasie z zachodu na wschód wybrzeża Morza Bałtyckiego, zwłaszcza dzięki drodze krajowej numer 6, która łączy Gdańsk ze Szczecinem. Z tego też powodu nie dziwi duża ilość zakładów zajmujących się opieką nad samochodami z silnikiem diesla, w tym również specjalistycznymi usługami naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Poniżej w tabeli ujęliśmy ceny z Gryfic za usługi czyszczenia DPF FAP i katalizatorów OXY i SCR.

 

 

Wyczyszczony filtr DPF FAP w Gryficach

Filtr DPF FAP przygotowany do procesu czyszczenia
Czyszczenie filtrów DPF FAP Gryfice

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gryficach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gryficach 320
Regeneracja filtra FAP w Gryficach 320
Mycie katalizatora w Gryficach 320
Płukanie katalizatora SCR w Gryficach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Gryficach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gryficach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Gryficach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Gryficach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gryficach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Gryficach i wygodnie wyślij filtr DPF z Gryfic do regeneracji i czyszczenia

Z Gryfic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gryfice Osiedle XXX-Lecia Jana Dąbskiego GRC01ML 53.914700/15.212320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer