Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radomyśl Wielki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radomyślu Wielkim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Radomyśl Wielki to położone w powiecie mieleckim, w województwie podkarpackim miasto, którego szukać należy w historycznych granicach województwa tarnowskiego lub rzeszowskiego. Miasto Radomyśl Wielki założone zostało przez osobę Mikołaja Firleja, jednak dokładna data nie jest znana, biorąc zaś pod uwagę lata, w jakich żył wojewoda Mikołaj Firlej, mógł być to zarówno schyłek XV, jak i początek XVI wieku. Prawa miejskie nadano Radomyślowi Wielkiemu w 1581 roku, z rąk króla Stefana Batorego. Prowadzona działalność handlowa i rzemieślnicza sprawiły, że miasto prężnie się rozwijało, aż do 1646 roku, kiedy wybuch wielki pożar i znacznie spowolnił rozwój miasta. Obecnie w Radomyślu Wielkim mieszka niemal 3150 osób.

Wśród zabytków miasta wymienić można kościół Przemienienia Pańskiego, figurę Matki Boskiej z Lourdes, cmentarz żydowski oraz, oczywiście, samolot PZL-M2, świetny, całkowicie metalowy samolot, w pełni polskiej konstrukcji, wyprodukowany w Mielcu, wyprodukowany po wojnie, którego jednak produkcji nie rozpoczęto z racji decyzji politycznych. Przez Radomyśl Wielki biegnie droga wojewódzka numer 984 (Lisia Góra – Radomyśl WielkiMielec) i jest to bezpośrednie połączenie z drogą krajową numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa TarnowskaTarnówPilznoJasło). Dzięki temu połączeniu nie ma problemu, by dostać się do Radomyśla Wielkiego, tak jak nie ma problemu, aby wysłać z Radomyśla Wielkiego do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory samochodowe. Poniżej zebraliśmy z Radomyśla Wielkiego ceny za usługi czyszczenia i regeneracji filtrów DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radomyślu Wielkim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radomyślu Wielkim 320
Regeneracja filtra FAP w Radomyślu Wielkim 320
Mycie katalizatora w Radomyślu Wielkim 320
Płukanie katalizatora SCR w Radomyślu Wielkim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radomyślu Wielkim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radomyślu Wielkim 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Radomyślu Wielkim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Radomyślu Wielkim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radomyślu Wielkim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Radomyślu Wielkim i wygodnie wyślij filtr DPF z Radomyśla Wielkiego do regeneracji i czyszczenia

Z Radomyśla Wielkiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radomyśl Wielki Wólka Dulecka Matuli RAM01G 50.197071/21.274790 Wyszukaj
Radomyśl Wielki Wólka Dulecka Rynek POP-RAM3 50.195518/21.276920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer