Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Tarnów

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Tarnowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Znany jako polski biegun ciepła Tarnów to ponad studziesięciotysięczne miasto w sercu małopolski. Jak wszystkie bardzo stare miast w kraju położony jest nad rzekami a konkretnie u ujścia Białej do Dunajca. Ponieważ miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, a na 1000 mieszkańców przypada ponad 500 samochodów, nie należy się dziwić, że pod względem rozwoju industrialnego i logistycznego Tarnów nie odstaje od największych polskich metropolii. Biorąc pod uwagę również fakt, że lwia część samochodów, które poruszają się po drogach Tarnowa to diesle, a więc zapchany filtr FAP lub DPF to zasadniczo najczęstsza usterka. Zdarzają się również uszkodzone katalizatory. Jak zregenerować filtr DPF? Należy wykonać jeden telefon do mechanika, którego można znaleźć za pomocą naszego panelu. Przygotowany przez nas system pozwala na wyszukiwanie mechaników w Tarnowie w konkretnych lokalizacjach lub usług regeneracji filtra cząstek stałych, lub naprawy katalizatorów. Zadzwoń lub pozostaw numer telefonu, a konsultant oddzwoni i umówi na wizytę regeneracji DPF.

Wypłukany katalizator w Tarnowie.

Płukanie katalizatorów w Tarnowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tarnowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tarnowie 398
Regeneracja filtra FAP w Tarnowie 398
Mycie katalizatora w Tarnowie 398
Płukanie katalizatora SCR w Tarnowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Tarnowie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tarnowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Tarnowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Tarnowie 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer