Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rakoniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rakoniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Rakoniewice to niewielkie położone w powiecie grodziskim w województwie wielkopolskim miasteczko, którego szukać można na Pojezierzu Wielkopolskim. Ponieważ miasto założone zostało w 1252 roku a prawami miejskimi poszczycić się może od 1662 roku, bez przeszkód można powiedzieć, że zalicza się Rakoniewice do najstarszych miast Polski. Obecnie w mieście Rakoniewice żyje i mieszka niemal 3600 osób. Miasto, które może poszczycić się tak długą historią, posiada również znaczącą listę zabytków, jakie można znaleźć w granicach miasta i na spisach Narodowego Instytutu Dziedzictwa, w tym, historyczny układ miasta, kościół św. Marcina, eklektyczny pałac, muzeum pożarnictwa i wiele domów o ponad 100-letniej historii.

Przez Rakoniewice biegnie trasa ważnej drogi komunikacyjnej, a mianowicie DK numer 32 (Gubinek – Połupin – Zielona GóraSulechówWolsztynStęszew), oraz DW numer 312 (Rakoniewice – Czacz). Ponieważ miasto bez problemu może uchodzić za węzeł komunikacyjny, a dodatkowo w mieście nie brakuje zabytkowych budowli będących atrakcją turystyczną, w Rakoniewicach często można zobaczyć samochody na numerach rejestracyjnych innych, niż lokalne. Dlatego też zebraliśmy najniższe ceny za usługi czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów z Rakoniewic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rakoniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rakoniewicach 320
Regeneracja filtra FAP w Rakoniewicach 320
Mycie katalizatora w Rakoniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Rakoniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rakoniewicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rakoniewicach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Rakoniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rakoniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rakoniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rakoniewicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Rakoniewic do regeneracji i czyszczenia

Z Rakoniewic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rakoniewice Osiedle Drzymały Krystyny RAK01G 52.139580/16.275061 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer