Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Strumień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Strumieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Strumień to miejscowość położona w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim nad Wisłą, u brzegów Jeziora Goczałkowickiego. Pierwsze wzmianki na temat Strumienia pochodzą z roku 1293 roku, kiedy to tereny obecnego Strumienia (podówczas wsi Czarny Strumień), natomiast prawa miejskie Strumieniowi nadano w 1482 roku. Obecnie miasto liczy sobie niespełna 3650 mieszkańców. Strumień leży w pobliżu granicy polsko-czeskiej, co sprawia, że miało znaczne znaczenie handlowe, jednak wiązało się to również z niebezpieczeństwami najazdów, których miastu nie szczędzili ani czescy husyci, ani wojska innych nacji.

Strumień, jak przed wiekami leży na skrzyżowaniu ważnych tras komunikacyjnych, na terenie miasta krzyżują się droga krajowa numer 81 (KatowiceMikołówŻorySkoczów) i droga wojewódzka numer 939 (PszczynaWisła Wielka – Strumień – Zbytków). Warto wspomnieć o możliwościach, jakie daje tak istotny węzeł komunikacyjny. Pomijając możliwość korzystania z niezbędnych dla kierowców zawodowych postojów i przerw, najbardziej korzystają na tym mechanicy specjalizujący się w regeneracji i naprawie silników diesla, a najbardziej filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Poniżej ze Strumienia zebraliśmy najniższe ceny za usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Strumieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Strumieniu 320
Regeneracja filtra FAP w Strumieniu 320
Mycie katalizatora w Strumieniu 320
Płukanie katalizatora SCR w Strumieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Strumieniu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Strumieniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Strumieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Strumieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Strumieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Strumieniu i wygodnie wyślij filtr DPF z Strumienia do regeneracji i czyszczenia

Z Strumienia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strumień Zamek Pawłowicka STU01N 49.916302/18.760050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer