Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Suchedniów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Suchedniowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Suchedniów – miasto położone w województwie świętokrzyskim, należące do powiatu skarżyskiego, mieszka tu 8540 mieszkańców. Miasto leży na terenie Puszczy Świętokrzyskiej, w jego okolicach znajduje się wiele użytków ekologicznych, rezerwatów oraz źródeł, co znacznie sprzyja turystyce i rekreacji.

Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1224 roku, jednak prawdopodobne jest osadnictwo na tych terenach już w starożytności. Od początku istnienia osady znajdowała się ona na terenach Staropolskiego Okręgu Przemysłowego oraz należała do ważnych ośrodków przemysłowych, co znacznie wpływało na szybki rozwój miasta. Okres, w jakim nastąpił najszybszy rozwój miasta to lata powojenne, w 1962 roku Suchedniów uzyskał prawa miejskie, powstał tu ośrodek kultury, rozwijała się infrastruktura, powstały oczyszczalnie ścieków i wodociągi. Największym zakładem pracy była Fabryka Urządzeń Transportowych produkująca wózki widłowe, jednak jej zamknięcie nastąpiło na początku XXI wieku i znacznie zahamowało rozwój miasta, zwolnienie ponad 600 osób spowodowało znaczny wzrost bezrobocia.

Dziś na terenie miasta znajduje się zagospodarowana w 100% Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice. Rozwija się również handel i usługi, a wśród nich prym wiodą usługi licznych warsztatów i serwisów samochodowych oferujące regenerację katalizatorów i czyszczenie filtrów cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Suchedniów podany będzie w tabeli poniżej.

W mieście krzyżują się DK7 (Żukowo – Gdańsk – Elbląg – OstródaOlsztynekMławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne) z drogą wojewódzką nr 751 (Suchedniów – Bodzentyn – Nowa Słupia – Ostrowiec Świętokrzyski).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Suchedniowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Suchedniowie 320
Regeneracja filtra FAP w Suchedniowie 320
Mycie katalizatora w Suchedniowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Suchedniowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Suchedniowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Suchedniowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Suchedniowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Suchedniowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Suchedniowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Suchedniowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Suchedniowa do regeneracji i czyszczenia

Z Suchedniowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suchedniów Baranów Warszawska SHD02N 51.052299/20.830799 Wyszukaj
Suchedniów Baranów Fabryczna SHD075 51.050041/20.831850 Wyszukaj
Suchedniów Osiedle Bugaj Powstańców 1863 Roku POP-SHD1 51.049160/20.831280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer