Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ostrowiec Świętokrzyski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ostrowcu Świętokrzyskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jak większość starych, dużych polskich miast Ostrowiec Świętokrzyski leży nad rzeką, Kamienną. Historia Ostrowca rozpoczyna się wraz ze schyłkiem XVI wieku, kiedy to Ostrowiec został założony. Plan uprzemysłowienia doliny rzeki Kamiennej, nad którą leży Ostrowiec jeszcze w połowie XIX wieku sprawił, że na terenie miasta i okolic zaczęły pojawiać się fabryki i huty. Ostrowiec został również włączony w plan stworzenia Centralnego Okręgu Przemysłowego. Nie jest więc niczym dziwnym, że Ostrowiec to miasto typowo przemysłowe z industrialną zabudową (z wyłączeniem starego miasta). W mieście takim jak Ostrowiec Świętokrzyski nie może zabraknąć odpowiednio przygotowanego zaplecza motoryzacyjnego i logistycznego. Produkty fabryk znajdujących się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego musiały być przecież transportowane do magazynów i odbiorców nie tylko w okolicy, ale również na terenie całego kraju. W takim wypadku nie dziwi także ilość mechaników zajmujących się silnikami diesla (najczęściej wybieranego sposobu zasilania samochodów użytkowych). Na terenie 20 osiedli rozmieszczonych w mieście Ostrowiec można znaleźć około 120 zakładów mechaniki samochodowej oraz pojedynczych mechaników. Duża mnogość możliwości wyboru sprawia, że potencjalnie zapchany filtr DPF, czy katalizator do regeneracji mogą przysporzyć nie tyle kłopotów, bo regeneracja (filtrów DPF, katalizatorów) tych dwóch elementów jest bardzo prosta, jednak zabierze sporo czasu nim uda się znaleźć odpowiedniego mechanika. Dlatego też przygotowaliśmy panel wyszukiwania, dzięki któremu regeneracja DPF FAP nie przysporzy więcej kłopotu niż kilka kliknięć. Wybierz swój zakład mechaniki i zadzwoń – wystarczy jeden telefon, aby zregenerować filtr cząstek stałych.

Jedyną drogą krajową, przebiegająca przez Ostrowiec Świętokrzyski jest droga krajowa numer 9 (RadomIłża – Ostrowiec Świętokrzyski – OpatówKolbuszowaGłogów MałopolskiRzeszów).

Naprawa katalizatora w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Naprawiony katalizator w Ostrowcu Świętokrzyskim

Naprawa katalizatorów w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ostrowcu Świętokrzyskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ostrowcu Świętokrzyskim 398
Regeneracja filtra FAP w Ostrowcu Świętokrzyskim 398
Mycie katalizatora w Ostrowcu Świętokrzyskim 398
Płukanie katalizatora SCR w Ostrowcu Świętokrzyskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Ostrowcu Świętokrzyskim 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ostrowcu Świętokrzyskim 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Ostrowcu Świętokrzyskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Ostrowcu Świętokrzyskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer