Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczyrk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczyrku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szczyrk to położone w województwie śląskim miasto, którego szukać należy nad górskimi potokami Żylicą i Wilczym Potokiem. Leżące w powiecie bielskim miasteczko prawami miejskimi pochwalić się może od 1973 roku, jednak istnieje znacznie dłużej. Pierwsze wzmianki o Szczyrku pochodzą z 1630 roku, kiedy przeprowadzono pierwszy spis ludności w osadzie.

Szczyrk słynny jest ze swoich zimowych atrakcji turystycznych, wśród których można wymienić kilka ośrodków narciarskich z wyciągami, w tym również Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, czy coraz słynniejsza skocznia narciarska Skalite. Również w Szczyrku podziwiać można jaskinie, takie jak słynna Lodowa, Salmopolska czy Malinowska. Przez Szczyrk wiedzie jedna tylko ważniejsza trasa i jest to droga wojewódzka numer 942 (Bielsko-BiałaSzczyrkWisła).

Bardzo duża ilość turystów przybywających do miasta, zwłaszcza w okresie zimowym i zwłaszcza w przypadku wykorzystywania samochodów z silnikami diesla, boryka się z problemami wywołanymi przez zużycie się elementów eksploatacyjnych. Dobrą wiadomością dla wszystkich odwiedzających Szczyrk jest informacja, że w Szczyrku można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory. Ponieważ są to jedne z najdroższych elementów eksploatacyjnych w aucie, a cena regeneracji może być kilka razy niższa, pozwoliliśmy sobie zebrać najniższe ceny ze Szczyrku za usługi czyszczenia i płukania filtrów DPF FAP i katalizatorów, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczyrku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczyrku 320
Regeneracja filtra FAP w Szczyrku 320
Mycie katalizatora w Szczyrku 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczyrku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczyrku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczyrku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Szczyrku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Szczyrku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczyrku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczyrku i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczyrku do regeneracji i czyszczenia

Z Szczyrku filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczyrk Centrum Beskidzka SCR01A 49.720402/19.041321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer