Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Bielsko-Biała

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Bielsku-Białej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bielsko-Biała lub Bjylsko-Bjoło jak miasto nazywają lokalni autochtoni to dziś prężnie prosperujące, duże miasto o ponad 170 tysięcznej ludności. Ponieważ powstało z połączenia dwóch innych miast, czyli jak łatwo się domyślić Bielska i Białej. W Bielsku-Białej na 100 mieszkańców przypada minimum 590 samochodów, co oznacza, że praktycznie każda rodzina posiada środek transportu wyposażony w cztery koła i silnik, ale jest jeszcze kwestia aut wykorzystywanych jako narzędzie pracy. W obydwu przypadkach każdemu zależy na jak najlepszej ergonomii eksploatacji oraz bezawaryjności. O ile można to powiedzieć z czystym sercem o silnikach diesla, tak osprzęt niestety nie jest już tak niezawodny. Często zdarza się, że samochód nie może odpalić, a jedyną tego przyczyną jest zapchany filtr DPF albo niedrożny katalizator. W takim przypadku koniecznie należy udać się do mechanika, a w Bielsku-Białej, wśród 30 osiedli mamy do wyboru 180 mechaników, zajmujących się regeneracją filtra cząstek stałych i naprawą katalizatorów. Jak szybko wybrać najlepszego lub najbliższego mechanika? Tutaj zapraszamy do panelu bocznego widocznego po prawej stronie naszej witryny, tam znajdują się zarówno rozpisane lokalizacje, jak i usługi i obsługiwane marki.

 

Podwozie Audi i filtr DPF w wydechu
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Bielsko-Biała

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bielsku-Białej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bielsku-Białej 398
Regeneracja filtra FAP w Bielsku-Białej 398
Mycie katalizatora w Bielsku-Białej 398
Płukanie katalizatora SCR w Bielsku-Białej 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Bielsku-Białej 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bielsku-Białej 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Bielsku-Białej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Bielsku-Białej 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer