Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Śląskie, powiat bielski (śląskie)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Powiat bielski to jednostka administracyjna położona w województwie śląskim, utworzona w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu bielskiego jest miasto Bielsko-Biała. Powierzchnia powiatu wynosi 459 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwany jest przez około 163 tysiące osób.

Przez powiat bielski przebiegają dwie drogi krajowe: 1 (ŁódźTuszynPiotrków TrybunalskiCzęstochowaDąbrowa GórniczaTychyPszczynaBielsko-Biała – Przybędza – Milówka) oraz 52 (Bielsko-Biała – Kęty – Wadowice – Głogoczów), a także dwie drogi ekspresowe numer: S52 (Cieszyn – Bielsko-Biała – Głogoczów – Kraków) i S1 (Pyrzowice – Dąbrowa GórniczaSosnowiecMysłowiceBielsko-BiałaŻywiec – Zwardoń), oraz trasa europejska E75 (Norwegia – Polska – Czechy – Słowacja – Węgry – Serbia – Macedonia – Grecja). Przebiega tędy dodatkowo jedna droga wojewódzka – numer 948 (OświęcimKęty – Kobiernice – Żywiec).

W konsekwencji dużego ruchu na tych trasach nie brakuje usterek dotykających samochody w czasie eksploatacji, a że najczęściej wybieranym rozwiązaniem w samochodach na polskich drogach są pojazdy z silnikiem diesla, usterki te dotykają często katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny z powiatu bielskiego za czyszczenie i regenerację filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Zachowane zabytki w powiecie bielskim to między innymi: pałac, park oraz kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Bestwinie, budynek mieszkalny z młynem wodnym, kaplica pw. Serca Jezusowego w Bronowie, kościół parafialny pw. św. Katarzyny, kaplica pw. Wniebowzięcia NMP w Czechowicach-Dziedzicach, dwór i dom w Ligocie, cmentarz kościelny, plebania z otoczeniem, oraz kościół ewangelicko-augsburski w miejscowości Mazańcowice. W Kozach znajdziemy stodołę, zespół dworu Grabowskich oraz ogród z XIX wieku, w Starej Wsi możemy zwiedzić nowy cmentarz obok kościoła, dwór i park, w Mesznie natomiast znajduje się kaplica, ogrodzenia oraz zespół kaplicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat bielski (śląskie)

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat bielski (śląskie) 398
Regeneracja filtra FAP powiat bielski (śląskie) 398
Mycie katalizatora powiat bielski (śląskie) 398
Płukanie katalizatora SCR powiat bielski (śląskie) 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat bielski (śląskie) 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat bielski (śląskie) 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat bielski (śląskie) 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF powiat bielski (śląskie) 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat bielski (śląskie))

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer