Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wołczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wołczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wołczyn to leżące w województwie opolskim miasto, które na mapach administracyjnych jako miasto odnaleźć można już od 1261 roku, kiedy to otrzymało prawa miejskie. Przez Wołczyn biegnie Wołczyński Strumień, niewielka rzeka, na obu brzegach której, rozpościera się Wołczyn. Wołczyn liczy sobie niewiele poniżej 6000 mieszkańców, a szukać należy go w powiecie kluczborskim.

Legendy dotyczące powstania Wołczyna nierozerwalnie związane są z toponimią, czyli pochodzeniem nazwy miasta i niezmiennie w legendach tych pojawia się wół jako główna siła sprawcza – stąd i nazwa "osada uczyniona wołem", czyli Wołczyn. Stare miasta Polski często mogą pochwalić się wyjątkowymi zabytkami i nie inaczej jest w tym przypadku. W Wołczynie podziwiać można zabytkowy kompleks Starego Miasta, kościół pw. św. Teresy, cmentarz żydowski, park miejski czy wieżę ciśnień. Wołczyn historycznie leżał na szlaku solnym, obecnie również leży na istotnej trasie, a konkretnie na drodze krajowej numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka – Rudniki – DziałoszynPajęczno – Nowa Brzeźnica – RadomskoPrzedbórz – Ruda Maleniecka – KońskieSkarżysko-Kamienna – Rudnik).

Obecność tak ważnej trasy, organizowane cyklicznie spotkania zakonników z młodzieżą w Wołczynie oraz przyciągające turystów atrakcje miasta i przyrody, sprawiają, że w mieście nie brakuje przyjezdnych, a co za tym idzie również warsztatów samochodowych zajmujących się pojazdami wspomnianych przybyszów. Zebraliśmy z Wołczyna ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów, a następnie umieściliśmy je w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wołczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wołczynie 320
Regeneracja filtra FAP w Wołczynie 320
Mycie katalizatora w Wołczynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Wołczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wołczynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wołczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Wołczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Wołczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wołczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wołczynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Wołczyna do regeneracji i czyszczenia

Z Wołczyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołczyn Osiedle Młodych Rynek POP-WOC3 51.018810/18.050440 Wyszukaj
Wołczyn Osiedle Młodych Opolska WLN01G 51.016109/18.053120 Wyszukaj
Wołczyn Osiedle Młodych Kluczborska POP-WOC2 51.018501/18.051571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer