Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zator

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zatorze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.60

Zator to położone w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim miasto, rozłożone nad rzeką Skawą. Miasto powstało jeszcze w XII wieku, a prawami miejskimi mogło pochwalić się od 1292 roku do 1896 (kiedy odebrano mu je w ramach represji za udział w powstaniu) oraz od 1934 roku do chwili obecnej. Miasto Zator liczy sobie niewiele ponad 3700 mieszkańców. Miasto słynie z hodowli karpia, co jest tu tradycyjnym fachem, oraz z wielkiego parku rozrywki umiejscowionego w zachodniej części miasta. Jak przystało na miasto o długiej historii, Zator może pochwalić się wieloma zabytkami, które stanowią dodatkową atrakcję w mieście. Wśród nich wymienimy kościół Świętego Wojciecha, zamek, ruiny murów obronnych, cmentarze, średniowieczne stawy rybne, przydrożne krzyże i wiele, wiele innych cieszących oko i serce zabytków.

Miasto Zator pełni obecnie funkcję węzła komunikacyjnego, ponieważ na jego terenie krzyżują się dwie ważne drogi krajowe 44 (GliwiceMikołówTychyOświęcimZatorSkawina – Kraków) i 28 (ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka), i droga wojewódzka 781 (Chrzanów – Babice – ZatorAndrychów – Łękawica). Multum atrakcji, doskonały dojazd i doskonałe położenie sprawiają, że na drogach Zatoru nie brakuje samochodów z turystami i zawodowych kierowców. A na nich z kolei zarabiają specjalizujący się w regeneracji niezbędnych w dieslu elementów, takich jak filtry DPF FAP i katalizatory. Ceny z Zatoru za regenerację i czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów, również SCR, można znaleźć poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zatorze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zatorze 320
Regeneracja filtra FAP w Zatorze 320
Mycie katalizatora w Zatorze 320
Płukanie katalizatora SCR w Zatorze 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zatorze 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zatorze 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Zatorze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zatorze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zatorze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zatorze i wygodnie wyślij filtr DPF z Zatora do regeneracji i czyszczenia

Z Zatora filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zator Władysława Grabskiego ZAT01N 49.998009/19.419861 Wyszukaj
Zator Blich Kongresowa ZAT01MP 49.995640/19.435240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer