Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Baojun

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Baojun

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie możliwa jest opcja czyszczenia filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Baojun?

Uszkodzone filtry DPF/FAP można zregenerować w autoryzowanych pracowniach naprawy. Jest to bardzo wygodna opcja, gdyż do zakładu filtry DPF i FAP można przywieźć osobiście lub ustalić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja naprawy filtrów FAP z samochodów marki Baojun w profesjonalnym zakładzie?

W profesjonalnym warsztacie w celu przeprowadzenia czyszczenia filtrów cząstek stałych z pojazdów marki Baojun postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do których zaliczają się:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów DPF i FAP przywiezionych do serwisu bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Przekazanie filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych z koncernu Baojun do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra cząstek stałych determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na dedykowanych przyrządach, element jest instalowany do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Wykonanie kolejnych kontroli na naprawionych i wysuszonych filtrach DPF z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Baojun.
 • Sporządzenie raportów informujących działania filtrów po regeneracji oraz doręczenie zregenerowanych części do klienta.

Ile potrzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi renowacji filtrów FAP dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Baojun zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata wiążąca się z usługą regeneracji filtrów cząstek stałych dla pojazdów z koncernu Baojun jest naprawdę niska i sięga ułamek wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dotransportować filtry cząstek stałych osobówek marki Baojun, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona procedura oczyszczania?

W zakładzie czyszczenia filtrów FAP udostępniamy zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można samemu dostarczyć do warsztatu bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry FAP z pojazdów produkcji Baojun można poddawać remontowi filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać czyszczeniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry DPF do TIR-ów,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych.

Jakiego rodzaju objawy niesprawności filtrów DPF i FAP w pojazdach z logo Baojun oraz informują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do przeprowadzenia czyszczenia filtrów cząstek stałych?

Często występujące objawy usterki filtrów DPF w pojazdach marki Baojun to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • czarny dym z wydechu;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • ograniczenie osiągów.

Dlaczego warto zrealizować czyszczenie filtrów cząstek stałych z pojazdów marki Baojun w autoryzowanym zakładzie?

Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów w autach z koncernu Baojun, dlatego, że:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Baojun to chińska marka samochodowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy General Motors i SAIC Motors. W tłumaczeniu na polski Baojun można rozumieć jako "koń otrzymany w podarunku" i ma swoje korzenie w chińskiej tradycji. Odpowiednio przygotowany profil firmy wycelowany bezpośrednio w rynek chiński sprawił, że założona w 2010 roku firma już w 2016 sprzedawała rocznie ponad 650 tysięcy samochodów, a w 2017 już niemal milion.

Pierwszym wyprodukowanym przez Baojun samochodem był model 630, zadziwiająco podobny do najpopularniejszych w Europie samochodów klasy średniej. Zbudowany został na podwoziu Buicka/Daewoo 4-drzwiowy sedan i 5-drzwiowy hatchback, a zasilany silnikiem o maksymalnej mocy 140 koni mechanicznych z podwójnym przełożeniem napędu, stał się jednym z najpopularniejszych aut klasy średniej w Chinach.

Prócz 630 powstały samochody zarówno mniejsze i większe, na bazie Chevroleta Spark i 7-osobowych vanów rodem z amerykańskich filmów familijnych z końca lat 80. Prócz tego, oczywiście podążając za obecnymi trendami w świecie motoryzacyjnym, powstały także liczne crossovery Baojuna, spotykając się z niezwykłym zainteresowaniem. Głównym czynnikiem według wielu jest w tym wypadku cena samochodów, które w Państwie Środka są stosunkowo bardzo tanie, a na taki samochód może pozwolić sobie każda średniozamożna rodzina w Chinach.

Baojun współpracuje na wszystkich płaszczyznach z innymi chińskimi markami takimi jak Geely, Chery, Changan oraz Haval. Siedziba firmy znajduje się w Liuzhou, w prowincji Guangxi w Chinach.

Chińskie prawo odnośnie do ekologii zmieniło się diametralnie w ostatnich latach, a to za sprawą wszędobylskiego w Chinach, a zwłaszcza w dużych miastach, smogu, za który odpowiedzialne są głównie samochody zasilane silnikiem diesla i nieodpowiednie utylizowanie odpadów (na przykład poprzez spalanie). Baojun nie zdecydował się na wykorzystanie silników wysokoprężnych w swoich samochodach, jednak możemy w układzie wydechowym znaleźć bardzo charakterystyczny filtr spalin zwany filtrem cząstek stałych, dedykowany do samochodów z silnikiem benzynowym (nazywany jest wtedy GPF zamiast DPF), cena regeneracji takiego filtra nie różni się zupełnie.

 

Katalizator z samochodu marki Baojun na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie katalizatorów w pojazdach Baojun

 

Katalog Baojun filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Baojun oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun 398
Regeneracja filtra FAP Baojun 398
Mycie katalizatora Baojun 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Damian
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaka metoda regeneracji filtrów DPF / FAP jest najlepsza. To, która metoda będzie najlepiej działać, zależy od stanu i typu filtra, a także od rodzaju pojazdu. Metody takie jak mycie hydrodynamiczne, termiczna regeneracja lub chemiczne czyszczenie można zastosować w zależności od potrzeb. Warto skonsultować się z specjalistą, aby ustalić najlepszą metodę regeneracji dla konkretnego przypadku.
grzes123
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Fajne suvy ma firma Baojun. Katalizatory i filtry mają dobrej jakości? Często się zapychają?