Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Lubin

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Lubinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Prawa miejskie Lubin uzyskał w 1295 roku, co sprawia, że jest jednym z najstarszych miast dolnego śląska. Nazwa miasta oznacza, że jest to miejscowość ukochana, ulubiona. Nic zresztą dziwnego, ponieważ miasto powstałe na szlaku handlowym z Magdeburga do Kijowa, musiało być lubiane z racji generowania dużych dochodów. Dziś również nie brakuje w nim handlowców. Najwięcej podmiotów zajmujących się działalnością gospodarczą w Lubinie, to właśnie handlarze. Na drugim miejscu plasują się świadczący usługi przedsiębiorcy, głównie z zakresu napraw. I w tej właśnie dziedzinie prym wiodą mechanicy samochodowi – na każdym z 13 osiedli w Lubinie można znaleźć mechanika samochodowego lub nawet cały zakład mechaniki samochodowej. Dobrze, że w tej grupie znajdują się również specjaliści od silników wysokoprężnych diesla, ponieważ silniki te, aby spełnić wyśrubowane normy emisji spalin wyposażone zostały w specjalne katalizatory i filtry, których regeneracja, na przykład regeneracja DPF jest konieczna. Zapchany filtr DPF, katalizator do regeneracji to częste problemy, z którymi można poradzić sobie za pomocą jednego telefonu. Zadzwoń i zregeneruj filtr DPF już dziś.

Wypłukany filtr FAP w Lubinie

Płukanie filtra FAP w Lubinie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lubinie 398
Regeneracja filtra FAP w Lubinie 398
Mycie katalizatora w Lubinie 398
Płukanie katalizatora SCR w Lubinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Lubinie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lubinie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Lubinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Lubinie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer