Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Debrzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Debrznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Debrzno to położone w województwie pomorskim miasto, rozciągające swoje granice między jeziorami Żuczek i Debrzno. Debrzna szukać należy w pobliżu południowych granic powiatu człuchowskiego. W Debrznie liczba ludności nie przekracza 5160 osób, a samo miasto znaleźć na mapach można od 1354 roku. Co prawda, istnienie Debrzna potwierdzone jest dokumentami sprzed 1200 roku, jednak na pewno nie mogło się ono pochwalić prawami miejskimi.

W Debrznie nie zachowało się wiele zabytków, prócz Baszty Młyńskiej i kościoła pw. Wniebowzięcia NMP z końca XIX wieku zachowały się jedynie resztki murów obronnych. Przez Debrzno biegnie jedynie jedna droga wojewódzka – DW188 (CzłuchówDebrznoZłotówPiła), jednak w bezpośrednim sąsiedztwie miasta biegnie DK22 (Kostrzyn nad Odrą – Wałdowice – Gorzów Wielkopolski – Wałcz – Człuchów – ChojniceStarogard Gdański – Czarlin – Malbork – Stare Pole – Elbląg).

Mimo że miasto nie jest szczególnie często uczęszczanym węzłem komunikacyjnym mamy dla wszystkich kierowców, którzy borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych lub katalizatorami dobrą informację. Z Debrzna można wysłać do płukania i czyszczenia zarówno filtry DPF FAP, jak i katalizatory, także SCR. Stąd też zebraliśmy z Debrzna najniższe ceny za usługi regeneracji i naprawy elementów układu redukcji emisji spalin.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Debrznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Debrznie 320
Regeneracja filtra FAP w Debrznie 320
Mycie katalizatora w Debrznie 320
Płukanie katalizatora SCR w Debrznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Debrznie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Debrznie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Debrznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Debrznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Debrznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Debrznie i wygodnie wyślij filtr DPF z Debrzna do regeneracji i czyszczenia

Z Debrzna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Debrzno Przechodnia DEZ01A 53.539730/17.243660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer