Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Piła

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Pile

Oceń:

Miasto Piła, położone jest w województwie wielkopolskim, a znane jest nie tylko ze słów piosenek czy wyjątkowej ilości zabytkowych kościołów. Miasto Piła to również zakłady pracy, głównie mikro firmy, zajmujące się handlem i świadczeniem usług (naprawy, transport). Stąd też w mieście złożonym z 11 osiedli nie mogło braknąć mechaników, którzy będą dbać o stan wykorzystywanych przez przedsiębiorców samochodów. Jak powszechnie wiadomo, najczęściej wykorzystywanym silnikiem w samochodach użytkowych jest silnik wysokoprężny diesla, a diesle, niestety, mają swoje słabości. Duża wytrzymałość silników i ergonomia eksploatacji łączy się niestety, zwłaszcza w nowoczesnych jednostkach z koniecznością minimalizowania efektu produkcji szkodliwych gazów spalinowych. Zadaniem tym zajmują się elementu układu redukcji emisji spalin, w postaci katalizatorów i filtrów. Filtry DPF, najdroższe filtry w samochodzie, niekiedy zapychają się z powodu dużej ilości nagromadzonej sadzy. Konieczność regeneracji DPF, już nie musi wiązać się z ryzykiem i dużymi kosztami. Wystarczy jeden telefon, aby zregenerować katalizator albo filtr cząstek stałych.

Wyczyszczony filtr DPF w Pile

Czyszczenie filtra DPF w Pile

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer