Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pomorskie, powiat człuchowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Powiat człuchowski to jednostka administracyjna w województwie pomorskim, utworzona w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu człuchowskiego jest miasto Człuchów. Powiat człuchowski graniczy z: powiatem bytowskim, chojnickim, sępoleńskim, złotowskim oraz szczecineckim. Powierzchnia powiatu wynosi 1575 kilometrów kwadratowych, liczba jego mieszkańców to około 56 780 osób.

Przez powiat człuchowski przebiegają drogi: krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno Krajeńskie – Koronowo – BydgoszczInowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica), krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą – Wałdowice – Gorzów Wielkopolski – Wałcz – CzłuchówChojniceStarogard Gdański – Czarlin – Malbork – Stare Pole – Elbląg), wojewódzka numer 201 (Gwda Mała – Czarne – Barkowo), 202 (Czarne – Rzeczenica) oraz 188 (CzłuchówDebrznoZłotówPiła).

Zabytki zachowane w powiecie człuchowskim to między innymi: drewniany kościół zbudowany w XVII wieku, XIX wieczny klasycystyczny dwór, XIV wieczny zamek gotycki, zamek krzyżacki, gotycki wybudowany w latach 1324-1365.

Warto nadmienić, że w powiecie człuchowskim można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Zebraliśmy, z powiatu człuchowskiego, ceny za usługi czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR, i umieściliśmy je w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat człuchowski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat człuchowski 398
Regeneracja filtra FAP powiat człuchowski 398
Mycie katalizatora powiat człuchowski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat człuchowski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat człuchowski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat człuchowski 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR powiat człuchowski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat człuchowski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat człuchowski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer