Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jastrzębie-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Barwami górników od zawsze są czerń i zieleń, dlatego też podobne barwy zawarte są we fladze i herbie Jastrzębia-Zdroju. Znajdujące się w województwie śląskim miasto istnieje już od XIV wieku, prawa miejskie posiada dopiero od 1963 roku. Jastrzębie-Zdrój należy również do organizacji Euroregion "Śląsk Cieszyński", którego nazwa pochodzi od jedynego polskiego miasta leżącego po dwóch stronach granicy jednocześnie, bez zmiany nazwy miasta za granicą kraju. Nic więc dziwnego, że takie miasto posiada bardzo dużą liczbę zarejestrowanych samochodów, z których większość to pojazdy użytkowe. Nie jest także tajemnicą, że samochodu użytkowe, z racji niższych kosztów eksploatacji wykorzystują w swoich rozwiązaniach konstrukcyjnych silniki napędzane olejem napędowym, czyli popularne diesle. Niestety wraz z wprowadzeniem ograniczenia emisji spalin znanego jako EURO IV (oraz późniejsze, jeszcze nawet bardziej rygorystyczne normy) konieczne było zainstalowanie w osprzęcie samochodu układu redukujących emisję spalin i niebezpiecznych związków. Dlatego też w każdym nowoczesnym dieslu znajdziemy katalizator spalin oraz filtr cząstek stałych, a te niestety lubią się zapychać. Aby naprawić katalizator, a także, aby zregenerować filtr DPF wystarczy teraz wykonać jeden telefon, za którego pomocą umówimy się na regenerację filtra. Zadzwoń po regenerację filtrów DPF.

W Jastrzębiu-Zdroju nie ma żadnej drogi krajowej, ale są za to dwie drogi wojewódzkie – DW933 (Rzuchów – Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Zdrój – PszczynaOświęcimChrzanów) oraz DW937 (Jastrzębie-Zdrój – Hażlach).

Płukanie filtrów DPF w Jastrzębiu-Zdroju.

Wypłukany filtr DPF w Jastrzębie Zdroju

Płukanie filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju 398
Regeneracja filtra FAP w Jastrzębiu-Zdroju 398
Mycie katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju 398
Płukanie katalizatora SCR w Jastrzębiu-Zdroju 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Jastrzębiu-Zdroju 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jastrzębiu-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Jastrzębiu-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer