Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łasin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łasinowi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Łasin to położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie grudziądzkim miasto, którego szukać należy nad Jeziorem Łasińskim. Dokładna data powstania osady, która dała początek pod powstanie Łasina, nie jest znana, jednak wiadomo na pewno, że istniała już za czasów Bolesława Chrobrego, natomiast prawa miejskie nadano Łasinowi w 1298 roku przez Mistrza Krajowego Zakonu Krzyżackiego. Ciekawostką jest, że Łasin należał do Zakonu Krzyżackiego dłużej, niż inne dobra ziemskie. Nawet po zwycięstwie pod Grunwaldem Łasin pozostawał w rękach Krzyżaków, jednak po ataku Polaków na gród obronny w Dzień Wszystkich Świętych, kiedy gród nie posiadał pełnej załogi na murach, gród został zdobyty.

Ponownie zdobyty i zniszczony został w czasie Potopu. Kolejne zniszczenie miasta spowodował pożar w 1719. Obecnie miasto liczy sobie niewiele ponad 3350 mieszkańców. Wśród zabytków wymienić można kościół pw. Świętej Katarzyny, wieżę ciśnień, gmach magistratu oraz Muzeum Pożarnictwa Ziemi Pomorskiej. Przez Łasin biegnie droga wojewódzka numer 538 (Radzyń Chełmiński – Łasin – Nowe Miasto Lubawskie – Uzdowo – Rozdroże) oraz droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa – GrudziądzIławaOstródaOlsztynMrągowoEłkAugustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki), które przyciągają do miasta podróżnych i mechaników opiekujących się samochodami mieszkańców i turystów. Ceny za świadczone w Łasinie przez mechaników usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów, podane są poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łasinowi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łasinowi 320
Regeneracja filtra FAP w Łasinowi 320
Mycie katalizatora w Łasinowi 320
Płukanie katalizatora SCR w Łasinowi 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łasinowi 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łasinowi 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Łasinowi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Łasinowi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łasinowi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łasinowi i wygodnie wyślij filtr DPF z Łasina do regeneracji i czyszczenia

Z Łasina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łasin Odrodzenia Polski LSN01N 53.517811/19.087790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer