Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Olsztyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Olsztynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Populacja Olsztyna to ponad 170 tysięcy ludzi, przy liczbie nieco ponad 450 samochodów na 1000 mieszkańców, daje nam ponad 75 tysięcy zarejestrowanych na terenie Olsztyna samochodów. Jak łatwo się domyślić nie wszyscy posiadają samochody, a do rachunku należy doliczyć przedsiębiorców, jednak nie zmienia to ani na jotę faktu, że spory odsetek tych samochodów to pojazdy typowo użytkowe, wyposażone w silniki diesla. Ponieważ, niestety, domeną nowoczesnych diesli jest, prócz niezawodności silnika, zawodność i zużywanie się osprzętu silnika, dość częstym widokiem w warsztatach są samochody z silnikami diesla produkowane po 2005 roku. Aby transport przebiegał sprawnie, konieczne jest zapewnienie kapryśnym dieslom odpowiedniej opieki. W Olsztynie funkcjonuje prawie 140 zakładów zajmujących się mechaniką samochodową, w tym również zapchanymi filtrami DPF i niedrożnymi katalizatorami. Jak więc wybrać najlepszy z warsztatów, które regenerują filtry cząstek stałych? Oczywiście wyszukać w naszym serwisie. Na panelu bocznym, który widzą Państwo z prawej strony, należy wybrać interesującą Państwa lokalizację, konkretną usługę jak: czyszczenie katalizatorów albo regeneracja FAP, albo po prostu markę pojazdu, z którym jest problem, aby wyświetlić listę mechaników dostępnych według dobranych kryteriów.

Przez terytorium Olsztyna przebiega droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa – GrudziądzIławaOstróda – Olsztyn – MrągowoEłkAugustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki), droga krajowa numer 51 (Bezledy – BartoszyceLidzbark WarmińskiDobre Miasto – Olsztyn – Olsztynek) oraz droga krajowa numer 53 (Olsztyn – Szczytno – Rozogi – MyszyniecOstrołęka).

 

 

Filtr DPF w wydechu Suzuki Swift
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Olsztyn

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Olsztynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Olsztynie 398
Regeneracja filtra FAP w Olsztynie 398
Mycie katalizatora w Olsztynie 398
Płukanie katalizatora SCR w Olsztynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Olsztynie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Olsztynie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Olsztynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Olsztynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Olsztynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer