Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Miastko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Miastku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.60

Miastko – miasto położone na Pomorzu Zachodnim z powiatu bytowskiego, województwa pomorskiego. Mieszka tu 10 738 mieszkańców. Miastko znajduje się w odległości 45 km od Bytowa, 63 km od Koszalina, 130 km od Gdańska oraz 220 km od Szczecina.

Prawa miejskie Miastko otrzymało w 1617 roku, natomiast pierwsze wzmianki dotyczące wsi pochodzą z 1335 roku.

Krzyżują się tu drogi krajowe nr 20 (Stargard SzczecińskiChociwelWęgorzynoDrawsko Pomorskie – Czaplinek – SzczecinekBiały Bór – Miastko – Bytów – KościerzynaŻukowo – Gdynia) nr 21 (Miastko – Suchorze – Słupsk – Ustka) oraz droga wojewódzka nr 206 (Koszalin – Polanów – Miastko).

Mieszkańcy całego powiatu odwiedzają Miastko, a to za sprawą znanej w tej okolicy autoryzowanej pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów działającej na terenie całej Polski. We współpracy z firmą kurierską, firma odbiera i dostarcza do swoich klientów regenerowane filtry i katalizatory w ciągu 1 dnia.

Oba te elementy znajdują się w układzie wydechowym naszych samochodów i dbają o lepszą jakość wydzielanych spalin. Dlatego tak ważne jest prawidłowe dbanie o filtr i katalizator, gdyż znacznie wpływają na jakość naszego środowiska. Usługi takie jak płukanie filtrów, naprawa, wypalanie filtra DPF czy regeneracja katalizatora, to jedne z częstszych usług wykonywanych w serwisie. Cennik usług dla miasta Miastko znajdzie się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Miastku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Miastku 320
Regeneracja filtra FAP w Miastku 320
Mycie katalizatora w Miastku 320
Płukanie katalizatora SCR w Miastku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Miastku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Miastku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Miastku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Miastku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Miastku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer