Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Biały Bór

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Białym Borze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.54

Biały Bór to położone w powiecie szczecineckim w województwie zachodniopomorskim miasteczko, które znaleźć można na brzegu rzeki Białej i jezior: Łobez i Bielsko. Liczba ludności Białego Boru nie przekracza 2200 mieszkańców. Pierwsze wzmianki na temat przyszłej osady i miasta pojawiają się w dokumentach z 1283 roku, kiedy to książę Mściwoj funduje na tutejszych terenach parafię podległą arcybiskupowi z Gniezna. Nadanie praw Białemu Borowi odbyło się w 1382 roku, za sprawą działania zakonu krzyżackiego.

W Białym Borze zachowały się oczywiście zabytkowe budowle, w tym: kościół świętego Michała Archanioła, cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, sąd grodzki, ratusz, szkoła i cmentarz żydowski (kirkut lub macewa). Biały Bór to obecnie ważny węzeł komunikacyjny, ponieważ na jego terenie krzyżują się drogi krajowe numer 20 (Stargard SzczecińskiChociwelWęgorzynoDrawsko PomorskieCzaplinekSzczecinekBiały BórMiastkoBytówKościerzynaŻukowo – Gdynia) i 25 (Bobolice – Biały Bór – CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo – Bydgoszcz – InowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica). Dodatkowo Biały Bór to również centrum usługowe, ponieważ z Białego Boru można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory samochodowe. Poniżej, w cenniku z Białego Boru podaliśmy najniższe ceny za czyszczenie DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Białym Borze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Białym Borze 320
Regeneracja filtra FAP w Białym Borze 320
Mycie katalizatora w Białym Borze 320
Płukanie katalizatora SCR w Białym Borze 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Białym Borze 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Białym Borze 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Białym Borze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Białym Borze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Białym Borze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Białym Borze i wygodnie wyślij filtr DPF z Białego Boru do regeneracji i czyszczenia

Z Białego Boru filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biały Bór Dworcowa BBO01A 53.901089/16.841820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer