Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Polanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Polanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Polanów to położone w powiecie koszalińskim miasto, którego szukać należy nad rzeką Grabową, w województwie zachodniopomorskim. Miasto Polanów leży na Pojezierzu Bytowskim, nad Zalewem Polanowskim. Pierwsze wzmianki, jakie można znaleźć na temat Polanowa, pochodzą z 1307 roku, na temat obecnego tu zamku. Skąd się zamek wziął, chwilowo pozostaje jeszcze tajemnicą, ponieważ nie zostały początki osadnictwa na terenie obecnego Polanowa zbadane. Jednocześnie warto wspomnieć, że zaledwie 6 lat później Polanowu nadano prawa miejskie oraz zbudowano kapliczkę na Świętej Górze, obecnie uczęszczanym miejscu kultu religijnego. Obecnie w Polanowie mieszka niemal 2950 mieszkańców.

Wśród zabytków, jakie można podziwiać w tym niewielkim, choć wiekowym mieście wymienić należy kościoły: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Podniesienia Krzyża Świętego, młyn wodny i zabytkową willę. W Polanowie krzyżują się dwie drogi wojewódzkie, a mianowicie droga wojewódzka numer 206 (Koszalin – Polanów – Miastko) oraz droga wojewódzka numer 205 (Darłówko – Darłowo – Krupy – SławnoPolanówBobolice). Dzięki takim połączeniom, malowniczemu położeniu oraz szerokiemu wachlarzowi usług oferowanych w mieście, Polanów nie może narzekać na brak przyjezdnych. Warto tu również zaznaczyć, że z Polanowa można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory. Z Polanowa zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów DPF FAP i katalizatorów samochodowych SCR w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Polanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Polanowie 320
Regeneracja filtra FAP w Polanowie 320
Mycie katalizatora w Polanowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Polanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Polanowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Polanowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Polanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Polanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Polanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Polanowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Polanowa do regeneracji i czyszczenia

Z Polanowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polanów Czajka Bobolicka PON01A 54.117352/16.681620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer