Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bobolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bobolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bobolice to położona w województwie zachodniopomorskim miejscowość, leżąca nad rzeką Chociel, w pobliżu Chlewa, lokalnego jeziora. Znaleźć Bobolice można w powiecie koszalińskim, a miasteczko liczy sobie obecnie nieco ponad 4100 mieszkańców. Pierwsze informacje na temat leżącej na szlaku między Kołobrzegiem a Wielkopolską osady, pochodzą z 1262 roku. Prawa miejskie nadano Bobolicom w 1340 roku.

Zniszczone w czasie walk z czerwonoarmistami (w przeszło 75%) straciło nie tylko na znaczeniu, ale również prawa miejskie. Odzyskanie praw miejskich przez Bobolice nastąpiło w roku 1958. Obecnie miasto pełni funkcję ważnego węzła komunikacyjnego, ponieważ na terenie Bobolic krzyżują się dwie drogi krajowe, a konkretnie: droga krajowa numer 11 (Kołobrzeg – Koszalin – BoboliceSzczecinek – Piła – ChodzieżOborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom) i numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo – Bydgoszcz – InowrocławStrzelnoŚlesin – Konin – Kalisz – Ostrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica).

Dzięki tym trasom rozwija się w Bobolicach nie tylko sektor transportowy, ale również usługowy, ponieważ niewiele osób wie, ale z Bobolic można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, również SCR, za które to usługi ceny zostały ujęte w poniższej tabeli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bobolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bobolicach 320
Regeneracja filtra FAP w Bobolicach 320
Mycie katalizatora w Bobolicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Bobolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bobolicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bobolicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Bobolicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Bobolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bobolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bobolicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Bobolic do regeneracji i czyszczenia

Z Bobolic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobolice Seligera BOB01A 53.953621/16.585739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer