Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Sianów jest miastem leżącym w województwie zachodniopomorskim i liczy sobie nieco ponad 6600 mieszkańców. Sianów można znaleźć w powiecie koszalińskim, nad Polnicą i nad Unieścią. Pierwsze wzmianki o wsi Sianów pochodzą z 1311 roku, a prawami miejskimi Sianów pochwalić się może od 1343 roku. W Sianowie, jak przystało na miejscowość o tak długiej historii, można znaleźć warte uwagi i chronione prawnie zabytki takie jak sam układ urbanistyczny miasta, kościół, kaplica czy park miejski.

Sianów z pozostałymi miastami Polski łączą drogi krajowe i kolejowe, a mianowicie: droga krajowa numer 6 (Szczecin – GoleniówNowogardPłotyKarlino – Koszalin – SianówSławnoSłupskLęborkWejherowoRedaRumiaGdynia – Gdańsk – Pruszcz Gdański) oraz linia kolejowa numer 202. Ponieważ znacznie częściej wybieranym jest transport drogowy, nie brakuje na drogach Sianowa samochodów, również z silnikami diesla, których główną bolączką są szybko zużywające się elementy eksploatacyjne.

Najczęściej wymienianymi są usterki dotykające filtry cząstek stałych i katalizatory, stąd też zebraliśmy z Sianowa ceny za usługi regeneracji czyszczenia i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów, i umieściliśmy je w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sianowie 320
Regeneracja filtra FAP w Sianowie 320
Mycie katalizatora w Sianowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Sianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sianowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sianowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Sianowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Sianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sianowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Sianowa do regeneracji i czyszczenia

Z Sianowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sianów Osiedle Piastów Dębowa SNW276 54.231621/16.306290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer