Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Gdynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Gdyni

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Dzięki Eugeniuszowi Kwiatkowskiemu dziś możemy podziwiać Gdynię, najmłodsze miasto trójmiasta. Ponad 230 tysięcy mieszkańców Gdyni korzysta łącznie z ponad 120 tysięcy samochodów. Jak łatwo się domyślić, mieszkańcy Gdyni, tak jak pozostałej części naszego wspaniałego kraju korzystają w dużej części z oszczędnych i niezawodnych samochodów z silnikiem diesla. Ponieważ diesle wymagają od kierowców odpowiedniej opieki, której niestety również często jest brak, czy to z braku wiedzy, czy z zaniedbania, warsztaty, których można znaleźć w Gdyni przeszło 120, święcą tryumfy szczególnego zainteresowania, ponieważ świadczą usługi takie jak regeneracja filtra cząstek stałych FAP/DPF i czyszczenie katalizatorów. Jak wybrać najlepszy? Odpowiedź brzmi: korzystając z naszego specjalnie do tego przygotowanego serwisu. Na bocznym panelu z prawej strony należy wybrać interesującą nas okolicę, świadczone usługi i gotowe. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na wykonanie usługi. Koniec z przeszukiwaniem internetu w celu znalezienia odpowiedniego mechanika. 22 dzielnice Gdyni w jednym miejscu ze wszystkimi obecnymi tam 130 mechanikami regenerują DPF i FAP.

Przez Gdynię przebiegają tylko dwie drogi krajowe: DK numer 6 (GoleniówPłotyKoszalinLęborkReda – Gdynia) oraz DK numer 20 (Stargard SzczecińskiChociwelWęgorzynoDrawsko PomorskieCzaplinekSzczecinekBiały BórMiastkoBytówKościerzynaŻukowo – Gdynia).
Katalizator oksydacyjny w samochodzie marki Fiat
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Gdynia

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gdyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gdyni 398
Regeneracja filtra FAP w Gdyni 398
Mycie katalizatora w Gdyni 398
Płukanie katalizatora SCR w Gdyni 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Gdyni 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gdyni 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Gdyni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Gdyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gdyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer