Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Tarnogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Tarnogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Tarnogród to położone w powiecie biłgorajskim, w województwie lubelskim miasto, którego szukać można nad rzeką Nitką. Fundamentami Tarnogrodu było grodzisko Ciernigród, prawa miejskie Tarnogrodowi nadano w 1567 roku, przez osobę króla Zygmunta II Augusta. Szybko rozwijającym się miastem natychmiast zainteresowała się rodzina Zamoyskich i Tarnogród znalazł się w granicach ich ziem (nadano je Janowi Zamoyskiemu za zasługi w bitwach). Obecnie liczba mieszkańców Tarnogrodu nie przekracza 3400 mieszkańców.

Z racji położenia, miasto targane było przez wojenne zawieruchy zwłaszcza w czasie i po drugiej wojnie światowej. Na szczęście dla nas i przyszłych pokoleń w Tarnogrodzie udało się zachować niektórym zabytkom, w tym: późnobarokowemu kościołowi, dzwonnicy, drewnianemu kościółkowi, synagodze, prawosławnej cerkwi, oraz cmentarzom: katolickim, żydowskim i epidemicznym. Prócz tego w Tarnogrodzie krzyżują się drogi wojewódzkie numer 863 (Kopki – Krzeszów – TarnogródCieszanów) i 835 (Lublin – Wysokie – BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczugaDynów – Grabownica Starzeńska). Bardzo uczęszczane trasy i duża ilość zabytków sprawiają, że Tarnogród jest chętnie odwiedzany przez turystów, również takich, którzy borykają się z uszkodzonymi katalizatorami lub zapchanymi filtrami DPF. Mamy dla nich dobrą wiadomość, z Tarnogrodu można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych DPF FAP oraz katalizatory samochodowe, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Tarnogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Tarnogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP w Tarnogrodzie 320
Mycie katalizatora w Tarnogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR w Tarnogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Tarnogrodzie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Tarnogrodzie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Tarnogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Tarnogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Tarnogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer