Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bobowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bobowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Bobowa to położone w powiecie gorlickim, w województwie małopolskim miasto, które znaleźć można nad rzeką Białą. Pierwsze informacje, jakie można znaleźć na temat Bobowej, pochodzą z 1339 roku, między innymi dlatego też przyjęło się używać tej daty jako daty założenia Bobowej. Prawa miejskie nadano wraz z powstaniem miasta, zatem najprawdopodobniej było to prywatne miasto szlacheckie. Obecnie w Bobowej mieszka niewiele ponad 3000 mieszkańców. Niegdyś miasto było ośrodkiem różnego rodzaju radykalnych kultów religijnych, w tym arianizmu i chasydyzmu. Obecnie miasto jest jednym z niewielu miast w kraju (i na świecie), w którym praktykowane jest wytwarzanie koronki klockowej.

Przez Bobową biegnie droga wojewódzka numer 981 (Zborowice – BobowaGrybów – Krzyżówka – Krynica-Zdrój), która prowadzi bezpośrednio do drogi krajowej numer 28 (ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka). Dzięki tym trasom na Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej dociera znaczna ilość ludzi, a to oznacza znaczną ilość wymagających naprawy samochodów. Tym z kolei w Bobowej zajmują się specjalistyczne warsztaty oferujące wśród swoich usług czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Poniżej z Bobowej zebraliśmy ceny za płukanie i naprawę filtrów DPF FAP i katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bobowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bobowej 320
Regeneracja filtra FAP w Bobowej 320
Mycie katalizatora w Bobowej 320
Płukanie katalizatora SCR w Bobowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bobowej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bobowej 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Bobowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Bobowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bobowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bobowej i wygodnie wyślij filtr DPF z Bobowej do regeneracji i czyszczenia

Z Bobowej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobowa Koło Stacji Grunwaldzka BBA01G 49.715900/20.955740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer