Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Byczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Byczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Byczyna to położone w powiecie kluczborskim w województwie opolskim miasto, w pobliżu zalewu Biskupice-Brzózki. Byczyna nierozerwalnie związana jest z bydłem rogatym, a mianowicie, zarówno w legendach, jak i w dokumentach przewija się postać byka, który, według podań wygrzebał garniec złotych monet w miejscu obecnego Starego Miasta, a według dokumentów, sprzedawany był w znacznych ilościach, na targach bydła organizowanych przez miasto Byczynę.

Prawa miejskie Byczynie nadano jeszcze przed 1268 rokiem, ponieważ wtedy już była w dokumentach traktowana jako miasto, jednak nie zachował się dokument lokacyjny miasta. Obecnie w Byczynie mieszka niemal 3650 mieszkańców. W mieście zachowały się takie zabytki jak układ urbanistyczny starego miasta, kościół pw. Św. Trójcy, park miejski, kaplica, ratusz, mury obronne, młyny, spichlerz, kuźnia i wiele domów posiadających status zabytkowych.

W Byczynie krzyżują się ważne drogi, a mianowicie droga krajowa numer 11 (KołobrzegKoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżObornikiPoznańKórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom) i droga wojewódzka numer 487 (ByczynaGorzów ŚląskiOlesno). Dodatkowo warto zaznaczyć, że z Byczyny można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory. Płukanie i czyszczenie DPF FAP i SCR może przywrócić do 100% sprawności podzespołów, dlatego też zebraliśmy z Byczyny najniższe ceny za wspomniane usługi i umieściliśmy je w tabeli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Byczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Byczynie 320
Regeneracja filtra FAP w Byczynie 320
Mycie katalizatora w Byczynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Byczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Byczynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Byczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Byczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Byczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Byczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Byczynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Byczyny do regeneracji i czyszczenia

Z Byczyny filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Byczyna Poznańska BCA01G 51.115791/18.209641 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer