Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Głogów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Głogowie Małopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Głogów Małopolski to leżące w województwie podkarpackim miasteczko, które znaleźć można nad rzeką Szlachciną. Szukać Głogowa Małopolskiego należy w granicach powiatu rzeszowskiego. Początki istnienia miasta znane są dokładnie, ponieważ w 1570 roku, kiedy wydano dokument lokacyjny (nadający prawa miejskie), na "surowym pniu" czyli w zasadzie, w środku lasu, miało powstać miasteczko, założone przez Krzysztofa Głowę.

Założeniem powstania Głowowa (a później Głogowa) było stworzenie konkurencji dla średniowiecznego Rzeszowa, który już wtedy był jednym z ważniejszych ośrodków Podkarpacia. Przez Głogów biegnie tylko jedna istotna trasa, ale za to jaka. Mianowicie chodzi o drogę krajową numer 9 (Radom – IłżaOstrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowaGłogów Małopolski – Rzeszów), a sama droga numer 9 łączy się niemal zaraz za Głogowem z autostradą A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnica – Wrocław – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – ŁańcutJarosław – Korczowa).

Bliskość tak ważnych tras sprawia, że Głogów cieszy się zainteresowaniem ze strony zarówno kierowców sprawnych samochodów, jak i takich, którym stwierdzono problem z filtrem cząstek stałych lub katalizatorem. Ponieważ z Głogowa Małopolskiego można wysłać filtr DPF FAP i katalizator do regeneracji i czyszczenia, ceny za usługi ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Głogowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Głogowie Małopolskim 320
Regeneracja filtra FAP w Głogowie Małopolskim 320
Mycie katalizatora w Głogowie Małopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Głogowie Małopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Głogowie Małopolskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Głogowie Małopolskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Głogowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Głogowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Głogowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer