Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Iłża

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Iłży

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Iłża to niewielkie, położone w województwie mazowieckim miasto, nad rzeką Iłżanką, która pod miastem tworzy urokliwe rozlewisko. Iłży szukać należy na terenie powiatu radomskiego, wśród pól uprawnych, żyznych lessowych gleb Kielecczyzny. Początki istnienia Iłży datuje się na XII wiek lub nawet nieco wcześniej, ponieważ już w 1239 roku miasto uzyskało przywilej praw miejskich, natomiast utraciło go w roku 1867 z powodu represji, jakie spadły na lokalną ludność z powodu udziału w powstaniu.

Odzyskanie praw miejskich przez Iłżę nastąpiło w 1921 roku, po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Ponieważ wieloletnia historia miasta pozostawiła na jego terenie wiele zabytków, takich jak Zamek Biskupi, kościół farny, kościół św. Ducha, cmentarze i budynek szpitala, więc Iłży nie sposób pominąć na trasie turystycznej wędrówki po Małopolsce i okolicach.

Do Iłży prowadzą droga wojewódzka numer 747 (Iłża – Lipsko – Solec nad Wisłą – Opole LubelskieBełżyce – Konopnica) oraz droga krajowa numer 9 (Radom – Iłża – Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOpatów – Kolbuszowa – Głogów Małopolski – Rzeszów). Dzięki atrakcjom i doskonałemu dojazdowi, przez Iłżę codziennie przejeżdża mnóstwo samochodów, również takich, którym doskwierają problemy z układem redukcji emisji spalin, czyli filtrami DPF FAP czy katalizatorami. Z tego też powodu zebraliśmy z Iłży najniższe ceny za usługi naprawy czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Iłży

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Iłży 320
Regeneracja filtra FAP w Iłży 320
Mycie katalizatora w Iłży 320
Płukanie katalizatora SCR w Iłży 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Iłży 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Iłży 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Iłży 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Iłży 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Iłży

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Iłży i wygodnie wyślij filtr DPF z Iłży do regeneracji i czyszczenia

Z Iłży filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłża Na Szosie Krzyżanowskiej Danuty Siedzikówny Inki ILZ01N 51.168442/21.234240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer