Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Holden (HSV) -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Holden jest to australijski producent samochodów osobowych, którego korzenie sięgają jeszcze połowy XIX wieku. Swojego czasu największy w Australii producent samochodów, obecnie po przejściu rewolucyjnych zmian zapowiadanych na 2017 rok, w likwidacji. Proces, który miał odświeżyć oblicze Holdena i podreperować jego słabnącą pozycję na rynku, stał się ostatnim gwoździem do trumny przedsiębiorstwa.

Bliskość intensywnie rozwijających się rynków wschodnich sprawiła, że produkcja w Australii, gdzie cena pracy człowieka jest bardzo wysoka, stała się nieopłacalna, a sam Holden już w 2014 roku nie posiadał realizowanych autorskich projektów, tylko składach samochody na licencji General Motors (do którego należał pakiet większościowy przedsiębiorstwa).

Fakt, że Holden eksportował samochody na Wyspy Brytyjskie, świadczy o tym, że udało się osiągnąć w produkcji rygorystyczny pułap emisji spalin zgodny z normą Euro 5, jednak uzyskaniu obowiązującej normy Euro 6, niestety nie pomógł nawet instalowany filtr DPF. Cena, jaką przyszło zapłacić Holdenowi za spełnienie norm środowiskowych okazała się zbyt duża, by przedsiębiorstwo mogło ją udźwignąć. A warto wiedzieć, że filtry DPF, również te z Holdena, czy Chevroleta (bo pod taką marką również sprzedawano te auta), nadają się do regeneracji, która potrafi przywrócić 100% sprawności filtrowi cząstek stałych.

 

 

Katalizator z samochodu marki Holden na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów marki Holden (HSV)

 

Katalog Holden (HSV) filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Holden (HSV) oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV)

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) 320
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Holden (HSV)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer