Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Korczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Korczyna cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych spod znaku Holden (HSV). Korczyna należy do ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Korczyny, czemu firma Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. Ażeby unikać kłopotów w eksploatacji samochodu Holden (HSV), trzeba czasami przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie pod Korczyny. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki w Korczynie przodującego w samochodach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Często podłożem zapchanego filtra DPF/FAP, korporacji Holden (HSV), bywa inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF. Holden (HSV) to pojazdy, które cieszą się renomą na terenie całego świata, mimo to borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) cechują się znakomitymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia poziomu produkcji gazów spalinowych. Lista cenowa mycia filtrów cząstek stałych FAP marki Holden (HSV) dla Korczyny zamieściliśmy niżej, trzeba porównać w tym cenniku, ceny za usługi naprawy katalizatorów. Odtworzenie wydajności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Korczynie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest łatwe, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Korczyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Korczynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Korczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Korczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korczyna Generała Szeptyckiego KOC01G 49.714970/21.805830 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer