Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Iwonicz-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Iwoniczu-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Iwonicz-Zdrój to miasto w powiecie krośnieński, w województwie podkarpackim. Iwonicz-Zdrój jest uznanym uzdrowiskiem od 1578, co czyni go jednym z najstarszych polskich uzdrowisk. Powierzchnia Iwonicza-Zdroju to 5,9 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców wynosi około 1850 osób. Miasto położone jest w dolinie Iwonickiego Potoku, w Beskidzie Niskim, na wysokości 410 m n.p.m.

Zabytki w miejscowości Iwonicz-Zdrój to między innymi: kościół św. Iwony i Matki Bożej Uzdrowiciela Chorych, pomniki np. pomnik Jana Pawła II, pomnik Teodora Torosiewicza, stary pałac, dom zdrojowy, łazienki borowinowe, łazienki mineralne, pensjonat "Bazar" oraz pensjonat "trzy Lilie".
Do Iwonicza-Zdroju dociera droga powiatowa, droga ta łączy się w Iwoniczu z drogą krajową numer 28 (ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka).

W Iwoniczu-Zdroju znajdziemy również szlaki piesze – Główny Szlak Beskidzki, szlaki spacerowe – Rymanów-Zdrój, Klimkówka, ścieżki spacerowe – Las Piekliska, Bałucianka, Warzelnia, źródło Bełkotka – Góra Żabia, Las Grabiński oraz szlak rowerowy – szlak między Zdrojami.
W celu ochrony przyrody i silnika, wybierając się do Iwonicza-Zdroju, warto zadbać, aby nasz samochód nie miał problemów z filtrem cząstek stałych czy katalizatorem. Jeśli niestety już się pojawią, w Iwoniczu-Zdroju można wysłać do czyszczenia i regeneracji filtry DPF FAP i katalizatory SCR. Poniżej zebraliśmy z Iwonicza-Zdroju najniższe ceny za wspomniane usługi i zebraliśmy je w tabeli cennika.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Iwoniczu-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Iwoniczu-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Iwoniczu-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Iwoniczu-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Iwoniczu-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Iwoniczu-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Iwoniczu-Zdroju 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Iwoniczu-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Iwoniczu-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Iwoniczu-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Iwoniczu-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Iwonicza-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Iwonicza-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iwonicz-Zdrój Zdrojowa Aleja Słoneczna IWN01N 49.566280/21.792641 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer