Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kowalewo Pomorskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kowalewie Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kowalewo Pomorskie – miasto z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego, województwa kujawsko-pomorskiego, położone nad Strugą Młyńską w odległości 25 km od Torunia. Mieszka tu 4115 mieszkańców.

W mieście przecinają się droga krajowa nr 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin – Miąskowo – MiłosławWrześnia – Gniezno – Trzemeszno – Wylatowo – StrzelnoInowrocław – Toruń – BrodnicaLubawaOstróda) z drogą wojewódzką nr 554 (Orzechowo – Sierakowo – Kowalewo Pomorskie – Golub Dobrzyń – Kikół).

Dawniej gród należący do krzyżaków, którzy w latach 1277-1303 wybudowali tu kamienny zamek. Prawa miejskie zostały jej nadane w 1275 roku, natomiast w latach 1833-1929 było ich pozbawione.

Jak informuje golubsko-dobrzyński wydział komunikacji, po drogach powiatu porusza się spora ilość turbodiesli, obecnie każda jednostka w swoim wyposażeniu ma już filtr cząstek stałych. Filtry te zazwyczaj przysparzają sporo problemów, co za tym idzie potężnych wydatków.

Ich historia sięga 1985 roku, kiedy to po raz pierwszy znalazły się w układzie wydechowym Mercedesów. Obecnie ogromna rzesza kierowców korzysta ze swoich samochodów tylko i wyłącznie na krótkich dystansach i to właśnie tych klientów najczęściej dotyczą problemy z filtrem DPF/FAP. Coraz większa liczba klientów szuka zatem możliwości pozbycia się go z samochodu, co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wiele warsztatów obecnie oferuje usługi dedykowane tym elementom takie jak płukanie filtra FAP, czyszczenie filtra DPF czy regeneracja filtra cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Kowalewo Pomorskie podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kowalewie Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kowalewie Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP w Kowalewie Pomorskim 320
Mycie katalizatora w Kowalewie Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Kowalewie Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kowalewie Pomorskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kowalewie Pomorskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kowalewie Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kowalewie Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kowalewie Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kowalewie Pomorskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Kowalewa Pomorskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Kowalewa Pomorskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowalewo Pomorskie Marii Konopnickiej KPR01A 53.152699/18.899200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer