Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Inowrocław

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Inowrocławiu

Oceń:

Jako niezbyt miłą anegdotę niekiedy powtarzano kiedyś, że największym skarbem Inowrocławia jest piach i morze. Jest to oczywiście nieprawda, bo największym skarbem Inowrocławia są oczywiście zabytki których nie brakuje w mieście lokowanym jeszcze w pierwszej połowie XII wieku. O anegdocie przypomniano sobie w XX wieku, kiedy w okolicach Inowrocławia zaczęły powstawać huty szkła i solanki, a z inowrocławskich szklanek piło się w prawie całym kraju, soląc potrawy solą z Wieliczki albo... właśnie z Inowrocławia. W tak rozwiniętym mieście z takimi tradycjami nie mogło braknąć odpowiednio zorganizowanego transportu, również publicznego, a ten z kolei, najczęściej wykorzystuje w samochodach w pracy silniki wysokoprężne. Niestety diesel ma swoje kaprysy, a co za tym idzie niestety znane są problemy z zapchanymi filtrami DPF w pojazdach oraz z katalizatorami do regeneracji. Dlatego też wśród 21 osiedli miasta rozlokowanych jest aż 120 zakładów mechaniki samochodowej, również takich które zajmują się regeneracją układów redukcji emisji spalin diesla. Regeneracja filtrów DPF nie musi być czasochłonna – wybierz swoją lokalizację i zadzwoń. Umówimy Cię na wizytę czyszczenia filtra cząstek stałych.

Zregenerowany katalizator w Inowrocławiu

Regeneracja katalizatorów w Inowrocławiu

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer